Włochy

Ora Resort Baia Azzurra

Znajdujący się na słonecznej Sycylii hotel Ora Resort Baia Azzurra to wspaniały kierunek wypoczynku dla całej rodziny. Dzięki świetnej lokalizacji oraz licznym atrakcjom zapewnia każdemu ze swoich gości niezapomniane wakacje. Jego atuty to również przyjemna atmosfera i pyszna kuchnia.

Written by Published in Sycylia

Le Dune Beach Club

Hotel Le Dune Beach Club położony jest bezpośrednio przy pięknej plaży na Sycylii. To kameralny obiekt o rodzinnej atmosferze, z pięknym ogrodem wokół. Oferuje również szeroką gamę udogodnień i atrakcji. Jest szczególnie lubiany przez rodziny z dziećmi.

Written by Published in Sycylia

Camping Fontanelle - Namioty Willowe 

Namioty willowe Camping Fontanelle to kapitalny wybór na wycieczkę do Włoch – kompleks położony jest w regionie Emilia Romania obfitującym w wiele różnorodnych atrakcji. To tutaj można zasmakować w licznych atrakcjach – są to między innymi zabytki, parki rozrywki, wyśmienita kuchnia i wiele sposobów na zabawę.

Baia Degli Aranci

Baia Degli Aranci to świetna propozycja dla wybierających się do Włoch. To hotel, który oferuje swoim gościom wiele atrakcji, wyśmienity wypoczynek oraz dużo udogodnień. Położony jest w malowniczej Apulii, gdzie na turystów czeka wiele wspaniałych atrakcji – dużo zabytków, pyszna kuchnia, a także doskonała pogoda.

Corallo

24 Cze 2014

Corallo

Hotel Corallo położony jest na Sycylii i oferuje gościom wiele atrakcji. To obiekt, który został zaprojektowany w stylu sycylijskim, położony w malowniczym zakątku tej włoskiej wyspy. Dzięki niemu można komfortowo wypocząć wraz z całą rodziną.

Elba

14 Cze 2014

Elba

Hotel Elba położony jest w Rimini, które jest centrum turystycznym Riwiery Adriatyckiej. Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy w pobliżu piaszczystej plaży, która znajduje się zaledwie 150 m od budynków hotelu. W otoczeniu hotelu można korzystać z licznych pubów, dyskotek, sklepów oraz restauracji. Hotel w lokalnych kategoriach posiada 3 gwiazdki.

Więcej ofert Włochy

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych