Side

Club Turan Prince World

Hotel Club Turan Prince World położony jest w tureckim regionie Side na Riwierze Tureckiej. To elegancki hotel otoczony zielonym ogrodem, przy którym znajduje się prywatna plaża. To obietnica komfortowego wypoczynku, również dla całej rodziny.

Written by Published in Side

Lyra Resort

16 Sty 2015

Lyra Resort

Lyra Resort to wysokiej klasy hotel położony przy piaszczystej plaży na Riwierze Tureckiej w małej miejscowości niedaleko Side. Zapewnia swoim gościom komfortowy wypoczynek i wysoką jakość obsługi – to sprawdzone miejsce dla wymagających osób.

Written by Published in Side

Seher Sun Palace Resort

Seher Sun Palace Resort to malowniczy hotel znajdujący się niedaleko popularnej miejscowości Side na słonecznej Riwierze Tureckiej. To idealne miejsce na aktywne i udane wakacje dla całej rodziny – czeka wiele rozrywek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Written by Published in Side

Amelia Beach Resort

Hotel Amelia Beach Resort zlokalizowany jest na tureckim wybrzeżu przy szerokiej plaży. Oferuje mnóstwo wspaniałych atrakcji dla każdego gościa – to również świetny wybór na rodzinne wakacje, ponieważ zarówno na dorosłych, jak i na dzieci czeka tu wiele rozrywek.

Written by Published in Side

Cinar Garden

18 Cze 2014

Cinar Garden

Cinar Garden to trzygwiazdkowy hotel znajdujący się w tureckiej miejscowości Side. Na gości czeka kameralny obiekt zapewniający wypoczynek w malowniczym ogrodzie pełnym zieleni. Chociaż nie jest zlokalizowany blisko plaży, to oferuje swoim gościom baseny i wakacyjną atmosferę.

Sea Planet Resort & Spa

Hotel Sea Planet Resort & Spa to obietnica komfortowego wypoczynku na Riwierze Tureckiej. Nowoczesny obiekt znajdujący się bezpośrednio przy plaży, z basenami i wieloma innymi atrakcjami zapewnia udane wakacje, także te rodzinne.

Written by Published in Side

Crystal Admiral Resort

Crystal Admiral Resort to hotel gwarantujący komfortowy wypoczynek na Riwierze Tureckiej. Dzięki niemu można spędzić udane wczasy rodzinne w wysokim standardzie. Relaks zapewnia bujna zieleń wokoło i wspaniała, wakacyjna atmosfera.

Written by Published in Side

Sea World Resort

18 Cze 2014

Sea World Resort

Hotel Sea World Resort & Spa znajduje się około 1,5 kilometra od miejscowości Kizilagac na Riwierze Tureckiej. To duży obiekt zlokalizowany tuż przy morskim wybrzeżu, który doskonale nadaje się na rodzinne wczasy oraz spełni oczekiwania każdego, kto preferuje wysoki standard wypoczynku.

Written by Published in Side

Silence Beach Resort

Na Riwierze Tureckiej na wybierających wczasy w okolice Side w Kizilagac czeka hotel Silence Beach Resort. To komfortowo urządzony obiekt ze wszystkimi udogodnieniami, aby spędzić wakacje w przyjemnej atmosferze. Hotel jest w szczególności polecany dla rodzin z dziećmi oraz dla wymagających klientów.

Written by Published in Side

Więcej ofert Side

 • Side Orient Apart

  Turcja /  Side /  Side

  Cena za os. 1017 PLN Suma: 2034 PLN

 • Selenium Hotel

  Turcja /  Side /  Side

  Cena za os. 1062 PLN Suma: 2124 PLN

 • Cinar Family Suite

  Turcja /  Side /  Side

  Cena za os. 1136 PLN Suma: 2272 PLN

 • Helios Hotel

  Turcja /  Side /  Side

  Cena za os. 1136 PLN Suma: 2272 PLN

 • Temple Side

  Turcja /  Side /  Colakli

  Cena za os. 1152 PLN Suma: 2304 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych