Marmaris

Grand Yazici Club Marmaris Park

Hotel Grand Yazici Club Marmaris Park znajduje się niedaleko popularnego kurortu Marmaris w Turcji. Oferuje swoim gościom wspaniały wypoczynek na wysokim poziomie – piękne widoki, dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, animacje oraz różnorodne posiłki w formie All Inclusive.

Palmea

16 Sty 2015

Palmea

Palmea to komfortowy hotel zlokalizowany na wybrzeżu w kurorcie Marmaris w Turcji. To gruntownie wyremontowany obiekt, który swoim gościom oferuje wiele wspaniałych atrakcji i wypoczynek na wysokim poziomie. To świetny wybór także dla rodziców z dziećmi – przygotowano wiele różnych rozrywek dla każdego.

Written by Published in Marmaris

Tropical

20 Cze 2014

Tropical

Hotel Tropical znajduje się w regionie Marmaris na Wybrzeżu Egejskim Turcji. To tu na gości czeka komfortowy wypoczynek w zlokalizowanym tuż przy wybrzeżu obiekcie. To świetny kierunek dla tych, którzy doceniają spokój i ciszę. Tropical zbiera też wiele pozytywnych opinii od rodzin z dziećmi.

Więcej ofert Marmaris

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych