Kemer

Daima Beach Resort

Hotel Daima Beach Resort znajduje się w regionie turystycznym kurortu Kemer w Turcji. Wyróżnia się w szczególności wysokim standardem oraz licznymi atrakcjami dla gości. Wybierany jest chętnie na wczasy rodzinne, a także przez osoby lubiące aktywny wypoczynek. Dużym autem hotelu jest działająca przez 24h oferta Ultra All inclusive.

Sailors Beach Club

Sailors Beach Club to znajdujący się niedaleko Kemer hotel, który został przygotowany dla gości doceniających wygodny wypoczynek i spokój. Dzięki pięknej okolicy zapewnia całkowity relaks. To także świetne miejsce przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Na każdego czeka sporo atrakcji.

Więcej ofert Kemer

 • VIKING STAR

  Turcja /  Kemer /  Kemer

  Cena za os. 1401 PLN Suma: 2802 PLN

 • Olympos Village

  Turcja /  Kemer /  Olympos

  Cena za os. 1475 PLN Suma: 2950 PLN

 • GOLDEN LOTUS HOTEL

  Turcja /  Kemer /  Kemer

  Cena za os. 1501 PLN Suma: 3002 PLN

 • Fame Residence Goynuk Hotel

  Turcja /  Kemer /  Goynuk

  Cena za os. 1535 PLN Suma: 3070 PLN

 • FAME RESIDENCE KEMER

  Turcja /  Kemer /  Kemer

  Cena za os. 1561 PLN Suma: 3122 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych