Bodrum

Yasmin Resort

16 Sty 2015

Yasmin Resort

Kompleks Yasmin Resort to efektowny i komfortowy wybór na wakacje w Turcji w regionie Bodrum. To położony na wzgórzu hotel oraz liczne atrakcje dla wszystkich gości, także tych najmłodszych. Najlepszą obsługę gwarantuje 5*.

Written by Published in Bodrum

Izer Beach Club

16 Sty 2015

Izer Beach Club

Hotel Izer Beach Club znajduje się w regionie Bodrum w Turcji Egejskiej. To właśnie tutaj na gości oczekuje wiele wspaniałych atrakcji i komfortowy wypoczynek. To chętnie wybierana oferta także przez rodziny z dziećmi – to sprawdzony wybór na relaks w przepięknej okolicy.

Written by Published in Bodrum

Bitez Garden Life

Hotel Bitez Garden Life położony jest w malowniczej Turcji Egejskiej w regionie Bodrum. To komfortowy obiekt znajdujący się blisko wybrzeża, wyróżnia się kameralną atmosferą, różnorodnymi atrakcjami i wysoką jakością obsługi. To wspaniały wybór dla osób szukających wypoczynku, również rodzin z dziećmi.

Ayaz Aqua

18 Cze 2014

Ayaz Aqua

W okolicy Bodrum znajduje się Ayaz Aqua – malowniczo zlokalizowany obiekt w spokojnym sąsiedztwie, który gwarantuje obsługę najwyższej jakości i posiada bogatą ofertę All Inclusive. To świetny wybór dla osób doceniających komfort i relaks. 

Written by Published in Bodrum

Więcej ofert Bodrum

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych