Belek

Crystal Waterworld Resort & Spa

Hotel Crystal Waterworld Resort & Spa położony jest na pięknej Riwierze Tureckiej w regionie miejscowości Belek – bezpośrednio przy plaży oraz z licznymi atrakcjami dla dzieci i dla dorosłych.

Written by Published in Belek

Siam Elegance

16 Sty 2015

Siam Elegance

Hotel Siam Elegance to efektowny obiekt, który wyróżnia się orientalną architekturą. Położony jest na Riwierze Tureckiej w regionie Belek i zapewnia swoim klientom wypoczynek na wysokim poziomie. Czeka doskonała kuchnia i wiele atrakcji dla całej rodziny.

Written by Published in Belek

Więcej ofert Belek

 • Limak Arcadia Sport Resort

  Turcja /  Belek /  Belek

  Cena za os. 1740 PLN Suma: 3066 PLN

 • THRONE SEAGATE BELEK HOTEL

  Turcja /  Belek /  Belek

  Cena za os. 1541 PLN Suma: 3082 PLN

 • FUN AND SUN RIVER RESORT

  Turcja /  Belek /  Belek

  Cena za os. 1561 PLN Suma: 3122 PLN

 • SIAM ELEGANCE HOTEL AND SPA

  Turcja /  Belek /  Belek

  Cena za os. 1561 PLN Suma: 3122 PLN

 • Limak Atlantis

  Turcja /  Belek /  Belek

  Cena za os. 1822 PLN Suma: 3230 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych