Alanya

Quattro Beach Spa

Hotel Quattro Beach Spa to elegancki i komfortowy obiekt znajdujący się w miejscowości niedaleko kurortu Alanya na Riwierze Tureckiej – bezpośrednio przy plaży i z wieloma atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci. Hotel jest chętnie wybierany przez pary oraz przez rodziny – to tutaj można spędzić naprawdę udane wakacje.

Beach Club Doganay

Hotel Beach Club Doganay jest doskonale położony w pobliżu plaży, która znajduje się po drugiej stronie ulicy. Hotel posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę dla dzieci. 

Written by Published in Alanya

Eftalia Resort

14 Cze 2014

Eftalia Resort

Hotel Eftalia Resort skład się z 2 budynków. Hotel posiada plażę, która znajduje się 150 m od budynków hotelowych. Jest to plaża piaszczysto hotelowa z możliwością bezpłatnego korzystania z leżaków oraz materacy. Hotel usytuowany na powierzchni 17 tys. m2.

Written by Published in Alanya

Tetatiye Resort

14 Cze 2014

Tetatiye Resort

Hotel Tetatiye Resort znajduje się w przestronnym budynku usytuowanym w pełnej zielni okolicy z pięknym widokiem na morze oraz góry. 

Written by Published in Alanya

Aska Buket Resort

Położony w tureckiej Alanyi hotel Aska Buket Resort składa się z wielu budynków. Hotel dysponuje dużym ogrodem oraz znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej, pięknej plaży. W hotelu znajdują się budynki klubowe. 

Mirador Club

14 Cze 2014

Mirador Club

W 2009 roku Mirador Club został gruntownie odnowiony. Hotel posiada cztery gwiazdki. Jest to malowniczo położony hotel znajdujący się przy zatoce. Hotel posiada rewelacyjne położnie, aquapark dla dzieci oraz dorosłych. 

Więcej ofert Alanya

 • Ozcakil Butik

  Turcja /  Alanya /  Alanya

  Cena za os. 1289 PLN Suma: 2578 PLN

 • DORIS AYTUR CITY

  Turcja /  Alanya /  Alanya

  Cena za os. 1495 PLN Suma: 2990 PLN

 • ALANYA BEACH HOTEL

  Turcja /  Alanya /  Alanya

  Cena za os. 1578 PLN Suma: 3156 PLN

 • Ark Suite

  Turcja /  Alanya /  Alanya

  Cena za os. 1579 PLN Suma: 3158 PLN

 • CIMEN

  Turcja /  Alanya /  Alanya

  Cena za os. 1595 PLN Suma: 3190 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych