Susse

Marhaba Palace

17 Sty 2015

Marhaba Palace

Hotel Marhaba Palace znajduje się w Tunezji, w regionie Sousse – popularnego kurortu turystycznego, który przyciąga wielu miłośników dobrej zabawy i wypoczynku. Dla gości czeka tu wiele różnorodnych atrakcji, a za wspaniałe widoki opowiada wybrzeże i piaszczysta plaża oraz ogród z palmami.

Written by Published in Susse

Marhaba Beach

17 Sty 2015

Marhaba Beach

Hotel Marhaba Beach położony jest w Tunezji, w popularnym regionie kurortu Sousse. To wspaniały wybór na wakacje z całą rodziną. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży i oferuje wiele atrakcji, zwłaszcza dla osób kochających aktywne spędzanie wolnego czasu.

Written by Published in Susse

El Mouradi Club Kantaoui

Hotel El Mouradi Club Kantaoui położony jest w regionie Sousse w Tunezji. To tutaj na gości czeka wiele wspaniałych widoków, komfortowy wypoczynek oraz wysokiej jakości obsługa. Hotel zaprasza wszystkich poszukujących atrakcji i relaksu.

Written by Published in Susse

Thalassa Sousse

20 Cze 2014

Thalassa Sousse

Hotel LTI El Ksar Resort & Thalasso Sousse oferuje swoim gościom komfort na wysokim poziomie. Najważniejszymi atutami tego obiektu są jego odremontowane i stylowe pokoje, pełna gama animacji, urozmaicony wariant All Inclusive 24h oraz lokalizacja blisko piaszczystej plaży.

Written by Published in Susse
Featured

El Mouradi port el Kantaoui

Hotel El Mouradi port el Kantaoui znajdujący się w Tunezji niedaleko Sousse to spełniona obietnica udanych wakacji. Na miejscu na gości oczekuje wiele atrakcji, a bezpośrednio położona plaża zaprasza do kąpieli w słońcu i w orzeźwiających morskich wodach. To świetna ofert dla osób doceniających ciszę i spokój.

Written by Published in Susse
Featured

El Mouradi Palace

Hotel El Mouradi Palace to świetny wybór dla tych turystów, którzy planują wycieczkę do Tunezji w celach wypoczynkowych. Na miejscu czekają komfortowe pokoje, wysoki standard obsługi i bogata oferta atrakcji dla gości.

Więcej ofert Susse

 • DREAMS BEACH

  Tunezja /  Sousse /  Sousse

  Cena za os. 1420 PLN Suma: 2840 PLN

 • Golf Residence

  Tunezja /  Sousse /  Sousse

  Cena za os. 1489 PLN Suma: 2978 PLN

 • Palmyra Aqua Park Kantaoui

  Tunezja /  Sousse /  Sousse

  Cena za os. 1549 PLN Suma: 3098 PLN

 • JINENE

  Tunezja /  Sousse /  Sousse

  Cena za os. 1595 PLN Suma: 3190 PLN

 • El Mouradi Club Selima

  Tunezja /  Sousse /  Sousse

  Cena za os. 1599 PLN Suma: 3198 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych