Monastir

Amir Palace

17 Sty 2015

Amir Palace

Luksusowy hotel Amir Palace w Monastirze w Tunezji to wspaniały wybór dla osób szukających komfortowego wypoczynku All Inclusive. Zaprasza w szczególności lubiących relaks, aktywność oraz rodziny z dziećmi, dla których przygotowano specjalne rozrywki. Hotel Amir Palace dzięki swojemu położeniu doskonale nadaje się dla osób lubiących odwiedzać zabytki.

Written by Published in Monastir

Caribbean World Monastir

Hotel Caribbean World Monastir oferuje swoim gościom wspaniały wypoczynek w Tunezji. To tutaj czekają różnorodne atrakcje, wysoki standard oraz liczne udogodnienia, aby pobyt był w pełni udany.

Dessole Ruspina Resort

Hotel Dessole Ruspina Resort to 4* w kategorii tunezyjskiej – hotel położony w okolicy malowniczego miasta Monastir oraz Sousse w Tunezji, które uwielbiane są przez turystów. Na gości czeka tutaj wiele wspaniałych atrakcji i wypoczynek, także ten rodzinny.

Written by Published in Monastir

Skanes Serail

24 Cze 2014
Featured

Skanes Serail

Skanes Serail to hotel znajdujący się w słonecznej Tunezji, w jednym z najbardziej znanych regionów turystycznych. Na gości czeka szeroki wybór atrakcji na każdy dzień, komfortowy wypoczynek i wspaniałe widoki, a wszystko akompaniowane świetną, wakacyjną atmosferą.

Więcej ofert Monastir

 • SKANES SERAIL & AQUAPARK

  Tunezja /  Monastir /  Monastyr

  Cena za os. 1541 PLN Suma: 3082 PLN

 • CLUB TROPICANA & KIDS AQUAPARK

  Tunezja /  Monastir /  Monastyr

  Cena za os. 1561 PLN Suma: 3122 PLN

 • Vincci Rosa Beach

  Tunezja /  Monastir /  Monastyr

  Cena za os. 1579 PLN Suma: 3158 PLN

 • Club Rosa Rivage

  Tunezja /  Monastir /  Monastyr

  Cena za os. 1579 PLN Suma: 3158 PLN

 • Ruspina

  Tunezja /  Monastir /  Monastyr

  Cena za os. 1599 PLN Suma: 3198 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych