Mahdia

Caribbean World Mahdia

Hotel Caribbean World Mahdia położony jest w Tunezji na pięknym wybrzeżu i przy piaszczystej plaży. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla osób szukających sposobu na aktywny wypoczynek w opcji All Inclusive.

Written by Published in Mahdia

Thalassa Mahdia

17 Sty 2015

Thalassa Mahdia

Hotel Thalassa Mahdia położony jest w pięknym zakątku Tunezji – doskonałym do aktywnego wypoczynku, opalania się i zabawy. Gwarantuje luksusowy poziom relaksu, na pewno spełni wymagania osób szukających najlepszej obsługi.

Written by Published in Mahdia

Lti Mahdia Beach

17 Sty 2015

Lti Mahdia Beach

Lti Mahdia Beach położony jest w kurorcie turystycznym Mahdia w Tunezji – to miejsce wysokiej klasy, All Inclusive z wieloma udogodnieniami dla gości. To szczególnie lubiany hotel przez osoby doceniające aktywny wypoczynek oraz przez rodziny z dziećmi.

Written by Published in Mahdia
Featured

El Mouradi Mahdia

El Mouradi Mahdia jest w szczególności polecany tym osobom, które doceniają komfortowy wypoczynek. Ten zlokalizowany na tunezyjskim wybrzeżu hotel ma wiele atrakcji i może pochwalić się bardzo dobrą lokalizacją, bezpośrednio przy słonecznej plaży.

Mahdia Palace

24 Cze 2014
Featured

Mahdia Palace

Zlokalizowany w tunezyjskiej Mahdii hotel Mahdia Palace ma dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Bardzo dobra lokalizacja, komfortowe wyposażenie pokojów i wiele rozrywek to jego główne atuty. Przygotowano także wiele atrakcji dla najmłodszych gości.

Written by Published in Mahdia

Więcej ofert Mahdia

 • Lti Mahdia Beach Aquapark

  Tunezja /  Mahdia /  Mahdia

  Cena za os. 1419 PLN Suma: 2838 PLN

 • Topkapi Beach

  Tunezja /  Mahdia /  Mahdia

  Cena za os. 1499 PLN Suma: 2998 PLN

 • El Mouradi Cap Mahdia

  Tunezja /  Mahdia /  Mahdia

  Cena za os. 1619 PLN Suma: 3238 PLN

 • Thapsus

  Tunezja /  Mahdia /  Mahdia

  Cena za os. 1669 PLN Suma: 3338 PLN

 • Mahdia Palace

  Tunezja /  Mahdia /  Mahdia

  Cena za os. 1699 PLN Suma: 3398 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych