Hammamet

Riu Palace Hammamet Marhaba

Znajdujący się w pięknej Tunezji hotel Riu Palace Hammamet Marhaba to świetna propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku i leniwego wylegiwania się na plaży. Najważniejsze atuty tego hotelu to jego położenie bezpośrednio przy piaszczystej plaży oraz kapitalna kuchnia. Hotel należy do sieci Riu.

Written by Published in Hammamet

Sentido Phenicia

20 Cze 2014

Sentido Phenicia

Hotel Sentido Phenicia znajduje się w tunezyjskim Hammamet. To nowoczesny obiekt zapewniający komfortowy wypoczynek wszystkim swoim gościom. Jego doskonała lokalizacja i mnóstwo atrakcji powodują, że to świetna propozycja dla turystów lubiących aktywność.

Riu Marco Polo

20 Cze 2014

Riu Marco Polo

Hotel Riu Marco Polo znajduje się w Tunezji w popularnym kurorcie turystycznym Hammamet. To właśnie tutaj na gości czeka mnóstwo wspaniałych atrakcji, komfortowy wypoczynek i obsługa na najwyższym poziomie. Riu Marco Polo to gwarancja udanych wakacji!

Written by Published in Hammamet

Więcej ofert Hammamet

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych