Maroko

Royal Atlas&Spa

24 Cze 2014

Royal Atlas&Spa


Ekskluzywny hotel Royal Atlas&Spa czeka na gości w słonecznym Agadirze w Maroku. To tutaj można wypocząć z całą rodziną, skorzystać z wielu atrakcji, zasmakować w orientalnych potrawach. Royal Atlas&Spa stanowi także wymarzony pomysł na romantyczne wczasy.

Written by Published in Maroko

Iberostar Founty Beach


Iberostar Founty Beach to komfortowy hotel w doskonałej lokalizacji. To świetna propozycja na wycieczki rodzinne. W pobliżu czeka szeroka plaża i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej ofert Maroko

 • Tagadirt Appart-Hotel

  Maroko /  Agadir /  Agadir

  Cena za os. 739 PLN Suma: 1478 PLN

 • Omega

  Maroko /  Agadir /  Agadir

  Cena za os. 819 PLN Suma: 1638 PLN

 • Hotel Akabar

  Maroko /  Marrakesz /  Marrakesz

  Cena za os. 829 PLN Suma: 1658 PLN

 • Argana Hotel

  Maroko /  Agadir /  Agadir

  Cena za os. 839 PLN Suma: 1678 PLN

 • Le Tivoli Hotel

  Maroko /  Agadir /  Agadir

  Cena za os. 849 PLN Suma: 1698 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych