Majorka

Atlantic Park

20 Cze 2014

Atlantic Park

Hotel Atlantic Park to komfortowy wybór na Majorce. Ten znajdujący się w regionie Mahaluf obiekt jest miejscem doskonałym dla miłośników sportów wodnych i golfa. Bogata oferta atrakcji powoduje, że wypoczynek w Atlantic Park jest zawsze udany.

Written by Published in Majorka

President Golf & Spa

Hotel President Golf & Spa jest zlokalizowany na Majorce w kurorcie Alcudia. Jest częścią luksusowej części rezydencjalnej określanej jako Aucanada. Wzniesiono go w malowniczym zakątku, skąd rozciąga się piękny widok na okoliczne lazurowe wody. To gwarantowany komfortowy wypoczynek dla miłośników wysokiego standardu.

Written by Published in Majorka

Club Martha’s

09 Cze 2014

Club Martha’s

Wyjątkowo zlokalizowany, doskonale wykończony i zapewniający pełen komfort wypoczynku hotel Club Martha’s na Majorce jest chętni wybierany przez wczasowiczów. Dzięki niemu można spędzić miłe chwile na wakacjach, także wtedy, gdy planuje się je całą rodziną.

Green Garden

09 Cze 2014

Green Garden

Na słonecznej Majorce na wczasowiczów czeka hotel Green Garden zlokalizowany tuż nad wybrzeżem i oferujący komfortowy wypoczynek dla każdego, kto chciałby poznać piękno te wyspy. Oczekują przestronne i elegancko urządzone pokoje oraz wiele atrakcji, także dla rodziców z dziećmi.

Written by Published in Majorka

Więcej ofert Majorka

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych