Gran Canaria

Eugenia Victoria

14 Cze 2014

Eugenia Victoria

Nowoczesny hotel Eugenia Victoria to 8 piętrowy budynek położony w Playa del Ingles w Gran  Canarii.

Ifa Buebaventura

14 Cze 2014

Ifa Buebaventura

Hotel Ifa Buebaventura jest ośmiopiętrowym budynkiem zapewniającym komfortowe warunki wypoczynku w samym centrum Playa del Inglés.

Ifa Catarina

14 Cze 2014

Ifa Catarina

Hotel Ifa Catarina składa się z jednego budynku, który położony jest w bujnym ogrodzie, który stworzony jest z subtropikalnych roślin w postaci palm. W ogrodzie znajduje się również staw z liliami wodnymi. Hotel Ifa Catarina dysponuje 2 basenami z wodą słodką, wodospadem, oddzielnym brodzikiem ze zjeżdżalnią. 

Written by Published in Gran Canaria

Więcej ofert Gran Canaria

 • Capri Bungalows

  Hiszpania /  Gran Canaria /  Maspalomas

  Cena za os. 1431 PLN Suma: 2862 PLN

 • Green Field

  Hiszpania /  Gran Canaria /  Playa del Ingles

  Cena za os. 1519 PLN Suma: 3038 PLN

 • Vista Oasis

  Hiszpania /  Gran Canaria /  Maspalomas

  Cena za os. 1525 PLN Suma: 3050 PLN

 • Marina Elite Resort

  Hiszpania /  Gran Canaria /  Balito

  Cena za os. 1559 PLN Suma: 3118 PLN

 • Acapulco

  Hiszpania /  Gran Canaria /  Playa del Aguila

  Cena za os. 1567 PLN Suma: 3134 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych