Fuerteventura

Drago Park

20 Cze 2014

Drago Park

Na Wyspach Kanaryjskich, a dokładnie w na Fuerteventurze na turystów oczekuje kompleks hotelowy Drago Park. To hotel położony przy pięknej piaszczystej plaży, który jest lubiany wśród rodzin. To doskonała propozycja na niezapomniane wakacje dla tych, którzy kochają komfort.

Written by Published in Fuerteventura

Melia Sol Jandia Mar

Hotel Melia Sol Jandia Mar jest zlokalizowany na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich, konkretnie na malowniczej Fuerteventurze, która zaprasza pięknymi widokami, wspaniałą pogodą i mnóstwem atrakcji, także dla rodzin.

Więcej ofert Fuertaventura

 • Castillo Beach Park

  Hiszpania /  Fuerteventura /  Caleta de Fuste

  Cena za os. 958 PLN Suma: 1916 PLN

 • Castillo Beach Bungalows

  Hiszpania /  Fuerteventura /  Caleta de Fuste

  Cena za os. 1035 PLN Suma: 2070 PLN

 • Maxorata Beach

  Hiszpania /  Fuerteventura /  Corralejo

  Cena za os. 1144 PLN Suma: 2288 PLN

 • smartline Castillo de Antigua

  Hiszpania /  Fuerteventura /  Caleta de Fuste

  Cena za os. 1207 PLN Suma: 2414 PLN

 • Alameda De Jandia

  Hiszpania /  Fuerteventura /  Jandia

  Cena za os. 1244 PLN Suma: 2488 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych