Costa Brava

Caprici Verde

20 Cze 2014

Caprici Verde

Caprici Verde to hotel zlokalizowany na malowniczym i słonecznym wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. To chętnie wybierany przez turystów obiekt, który wyróżnia się wysokim standardem usług i zapewnia komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji gości są duże i nowocześnie urządzone pokoje i pełna gama dodatkowych atrakcji.

Alhambra

20 Cze 2014

Alhambra

Hotel Alhambra znajduje się na słonecznym wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. To jeden z lubianych przez gości hoteli, który gwarantuje wysoki standard, smaczną kuchnię, doborowe położenie i wakacyjną atmosferę. Dużym plusem jest bliskość plaży i nadmorskiej promenady.

Written by Published in Costa Brava

Caprici

20 Cze 2014

Caprici

Hotel Caprici na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava zapewnia swoim gościom wiele niezapomnianych chwil. To obiekt wyróżniający się wysokim standardem i świetnym położeniem – tuż przy plaży ze złocistym piaskiem, natomiast z dala od centrum, dlatego to świetne miejsce dla osób doceniających spokój. Hotel Caprici zaprasza także rodziny z dziećmi.

Written by Published in Costa Brava

Więcej ofert Costa Brava

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych