Zakynthos

Zante Imperial Resort

Hotel Zante Imperial Resort położony jest na malowniczej wyspie greckiej Zakynthos. To duży hotel zlokalizowany na wzgórzu przy plaży z efektownym widokiem. Na najmłodszych czeka tutaj park rozrywki Zanito World. To doskonały wybór na rodzinne wakacje.

Written by Published in Zakynthos

Caretta Beach Resort & Waterpark

Hotel Caretta Beach Resort & Waterpark należy do sieci Caretta Beach na greckiej wyspie Zakynthos. To nowoczesny obiekt doskonały dla miłośników aktywnego wypoczynku. Czekają park wodny, przestronne pokoje, wyśmienita kuchnia i wysokiej klasy obsługa.

Written by Published in Zakynthos

Careta Star

15 Sty 2015

Careta Star

Caretta Star to elegancki hotel należący do dużego kompleksu Caretta Resort na greckiej wyspie Zakynthos. Położony jest niedaleko piaszczystej plaży, w spokojnej okolicy. To doskonałe miejsce na rodzinne wakacje.

Written by Published in Zakynthos

Planos Beach

14 Cze 2014

Planos Beach

Zadbany hotel Planos Beach na wyspie Zakhyntos znajduje się w sąsiedztwie barów, tawern oraz sklepów. Z doskonale zlokalizowanego hotelu Planos Beach jest doskonały dojazd do najważniejszych atrakcji na wyspie. Kameralny hotel Planos Beach cechuje się prawdziwą grecką atmosferą. Miejscowość Tsivili, w której położony jest hotel to rodzinny ośrodek turystyczny z dużymi plażami, które są idealne dla rodzin z dziećmi. 

Written by Published in Zakynthos

Zante Maris

14 Cze 2014

Zante Maris

Odnowiony w 2011 roku 3 gwiazdkowy hotel położony jest na wyspie Zakhyntos. Hotel Zante Maris składa się z budynku głównego oraz dodatkowego, w którym do dyspozycji Gości oddany jest kącik TV, restauracje oraz bar. Hotel Zante Maris dysponuje ogrodem z rozległym basem ze słodką wodą. 

Tsilivi Beach

14 Cze 2014

Tsilivi Beach

Hotel Tsilivi Beach składa się z budynku głównego z przestronnym lobby recepcją, restauracją oraz kilku budynków bocznych. W hotelu znajdują się baseny oraz taras do opalania. Hotel to malownicze widoki, smaczne posiłki i przyjemna grecka atmosfera.

Written by Published in Zakynthos

Więcej ofert Zakynthos

 • Hotel Caretta Paradise

  Grecja /  Zakynthos /  Tragaki

  Cena za os. 1430 PLN Suma: 2860 PLN

 • Hotel Caretta Island

  Grecja /  Zakynthos /  Kalamaki

  Cena za os. 1480 PLN Suma: 2960 PLN

 • Hotel Exotica II

  Grecja /  Zakynthos /  Kalamaki

  Cena za os. 1485 PLN Suma: 2970 PLN

 • Hotel Mimoza Beach

  Grecja /  Zakynthos /  Argassi

  Cena za os. 1945 PLN Suma: 3890 PLN

 • Bozikis Palace Hotel

  Grecja /  Zakynthos /  Agios Sostis

  Cena za os. 1949 PLN Suma: 3898 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych