Lefkada

Red Tower

15 Sty 2015

Red Tower

Hotel Red Tower znajduje się na greckiej wyspie Lefkada – jednej z najpiękniejszych Wysp Jońskich. To kameralny obiekt z pięknymi widokami na okolicę, doskonały dla osób szukających spokoju i ciszy. Hotel wybierany jest również chętnie przez rodziców z małymi dziećmi.

Paradise Resort

09 Cze 2014

Paradise Resort

Hotel Paradise Resort znajduje się w Finikoundzie, która jest malowniczą miejscowością znajdującą się na Peloponezie nad Zatoką Messyńską. Miejscowość położona jest zaledwie 60 km od stolicy największego miasta prefektury Messinia, Kalaty. Hotel położony jest zaledwie 150 metrów od morza. Hotel został odnowiony w 2013 roku. 

Written by Published in Lefkada

Alexandros

09 Cze 2014

Alexandros

Komfortowy hotel Alexandros położony jest na wyspie Lefkada, która słynie z naturalnego piękna i bogactwa historycznego. Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu wyspy zapewnia zaawansowaną infrastrukturę dla turystów oraz jest miejscem ciepłym, cichym i spokojnym. Hotel Alexandros zbudowany jest w tradycyjnej architekturze i położony jest w spokojnym miejscu. Hotel Alexandros zapewnia kameralną atmosferę oraz dysponuje pięknym ogrodem, który prowadzi wprost na plażę. 

Written by Published in Lefkada

Więcej ofert Lefkada

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych