Kreta

Mitsis Rinela Beach Resort & Spa

Hotel Mitsis Rinela Beach Resort & Spa należący do sieci Mitsis Hotels znajduje się w malowniczym zakątku Krety, bezpośrednio przy plaży. Na gości czeka tu wiele wspaniałych atrakcji, wyjątkowy komfort i wysoki standard usług.

Written by Published in Kreta

Zorbas Village

15 Sty 2015

Zorbas Village

Hotel Zorbas Village znajduje się na Krecie bezpośrednio przy piaszczystej plaży i oferuje swoim gościom wspaniały wypoczynek w najlepszym standardzie. To wysokiej klasy obiekt, w którym czeka wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Carolina Mare

15 Sty 2015

Carolina Mare

Carolina Mare to stylowy hotel położony na Krecie. Obecnie całkowicie odnowiony na najbliższy sezon, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, zapewniający komfortowy wypoczynek dla dorosłych i dla dzieci.

Written by Published in Kreta

St. Constantin

06 Cze 2014

St. Constantin

Kompleks hotelowy St. Constantin jest zlokalizowany nad wybrzeżem i przy szerokiej plaży w Kato Gouves we wschodniej części Krety. To miejsce przyjazne dla rodzin, zapewniające komfortowy wypoczynek w nowocześnie urządzonych pokojach po remoncie oraz w spokojnej okolicy, z dala od gwaru popularnych kurortów turystycznych. 

Written by Published in Kreta

Więcej ofert Kreta

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych