Kos

Kipriotis Village Resort

Hotel Kipriotis Village Resort położony jest przy plaży wyspy Kos i ma postać tradycyjnej greckiej wioski z pięknym widokiem na wybrzeże tureckie. To wspaniały kompleks hotelowy dla lubiących aktywny wypoczynek. Dzięki niemu można spędzić udane wakacje w słonecznej pogodzie Grecji.

Written by Published in Kos

Ammos

15 Sty 2015

Ammos

Hotel Ammos to kameralny obiekt zlokalizowany przy piaszczystej plaży na wyspie Kos. To tutaj oglądać możesz wspaniałe widoki i wypocząć z dala od hałasu. Obsługa gwarantowana jest na wysokim poziomie – to w tym pięknym zakątku będziesz móc zrelaksować się i zapomnieć o rzeczywistości.

Written by Published in Kos

Marine Resort

15 Sty 2015

 Marine Resort

Hotel Aquis Marine Resort położony jest na pięknej wyspie Kos bezpośrednio przy plaży. To wymarzone miejsce na wczasy, także te rodzinne i dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Jego dużym atutem jest duży kompleks basenów z parkiem wodnym. Hotel Aquis Marine Resort należy do lubianej sieci Aquis.

Mitsis Summer Palace

Mitsis Summer Palace to malowniczo zlokalizowany na wzgórzu hotel, który oferuje przybywającym na Kos turystom wspaniałe widoki i wysoki standard wypoczynku. To tutaj można spędzić wygodnie swoje wczasy i uzyskać pełną i profesjonalną obsługę. To również świetne miejsce dla rodziców z dziećmi.

Written by Published in Kos

Horizon Beach

09 Cze 2014
Featured

Horizon Beach

Hotel Horizon Beach to raj dla osób, które wybierają się na Kos. Czekają komfortowe noclegi, wspaniałe widoki wprost na piaszczystą plażę i morze oraz wyśmienita kuchnia śródziemnomorska. To także świetne miejsce dla par i dla rodziców z dziećmi – wypoczynek w Horizon Beach jest zawsze na najwyższym poziomie.

Written by Published in Kos

Więcej ofert Kos

 • Yiannis Yard studios apartments

  Grecja /  Kos /  Kos

  Cena za os. 1029 PLN Suma: 2058 PLN

 • Cleopatra Superior

  Grecja /  Kos /  Kardamena

  Cena za os. 1049 PLN Suma: 2098 PLN

 • Cleopatra Kris Mari

  Grecja /  Kos /  Kardamena

  Cena za os. 989 PLN Suma: 2158 PLN

 • Blue Nest

  Grecja /  Kos /  Kos

  Cena za os. 1119 PLN Suma: 2238 PLN

 • Origin Apartments

  Grecja /  Kos /  Kardamena

  Cena za os. 1139 PLN Suma: 2278 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych