Kefalonia

Utopia Resort Spa

Hotel Utopia Resort & Spa zlokalizowany jest w malowniczej wiosce położone na wyspie greckiej Kefalonia. To tutaj czeka na gości piaszczysta plaża, rodzinne pokoje, kameralna atmosfera oraz wyśmienita kuchnia grecka. Dzięki temu hotelowi możesz spędzić udane wakacje w ciszy i spokoju.

Ionian Sea

15 Sty 2015

Ionian Sea

Ionian Sea & Aquapark to hotel z aquaparkiem położony w spokojnej okolicy na wyspie greckiej Kefalonia. To świetne miejsce do rodzinnego wypoczynku. Na gości czekają piaszczysta plaża i liczne atrakcje oraz wysoki standard obsługi.

Written by Published in Kefalonia

Cephalonia Palace

Hotel Cephalonia Palace położony jest na przepięknej wyspie greckiej Kefalonia. To tutaj na gości czeka wiele wspaniałych atrakcji, między innymi znana plaża Xi, sporty wodne, wyśmienita kuchnia. To świetny wybór na wakacje z całą rodziną w zacisznym miejscu z malowniczym widokiem na okolicę.

Written by Published in Kefalonia

Palatino

09 Cze 2014
Featured

Palatino

Hotel Palatino usytuowany jest na greckiej wyspie Kefalonia, w drugim co do wielkości mieście wyspy Lixsuri. Hotel Palatino zbudowany jest na małym wzgórzu. Idealne położenie hotelu idealnie nadaje się do odkrywania najbardziej pięknych rejonów i dziewiczych części wyspy dając dostęp do wspaniałych plaż, które trudno jest znaleźć gdziekolwiek indziej na świecie. 

Written by Published in Kefalonia

Więcej ofert Kefalonia

 • Hotel Livadaki Village

  Grecja /  Kefalonia /  Skala

  Cena za os. 1625 PLN Suma: 3250 PLN

 • Hotel Tara Beach

  Grecja /  Kefalonia /  Skala

  Cena za os. 1675 PLN Suma: 3350 PLN

 • Hotel Palatino

  Grecja /  Kefalonia /  Lixouri

  Cena za os. 1815 PLN Suma: 3630 PLN

 • Hotel Fedra

  Grecja /  Kefalonia /  Agios Dimitrios

  Cena za os. 1845 PLN Suma: 3690 PLN

 • Hotel V Boutique

  Grecja /  Kefalonia /  Agios Dimitrios

  Cena za os. 1865 PLN Suma: 3730 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych