Sharm El Sheikh

Featured

Grand Plaza Resort

Hotel Grand Plaza Resort jest położony przy malowniczej plaży ze złocistym piaskiem oraz z widokiem na niedaleką wyspę Tiran. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących beztroskiego wypoczynku i uprawiania sportów. Okoliczne rafy koralowe zapraszają do nurkowania, ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje w okolicy oraz w hotelu.

Written by Published in Sharm El Sheikh

Jungle Aqua Park

20 Cze 2014

Jungle Aqua Park

Hotel Jungle Aqua Park należy do sieci Pickalbatros Hotels i oferuje gościom mnóstwo zabawy. Na jego terenie znajduje się największy aqua park w egipskiej Hurghadzie gwarantujący niezapomniane wrażenia. Także na gości czeka wiele innych atrakcji wraz z komfortowym wypoczynkiem i bogatą ofertą All Inclusive.

Written by Published in Sharm El Sheikh
Featured

Rehana Royal Beach

Na egipskiej Riwierze Morza Czerwonego czeka hotel Rehana Royal Beach – to tu można w pełni poczuć atmosferę wakacji i spędzić udany czas ze swoją rodziną. Hotel został wybudowany w tradycyjnym stylu egipskim, wokół otoczony jest zielonymi trawnikami i palmami, a jego wnętrza są przestronne i praktycznie urządzone. To także polecane miejsce dla klientów biznesowych – czeka duże centrum kongresowe.

Written by Published in Sharm El Sheikh

Więcej ofert Sharm El Sheikh

 • Falcon Hills

  Egipt /  Sharm El Sheikh /  Szarm el-Szejk

  Cena za os. 1819 PLN Suma: 3638 PLN

 • CORAL HILLS SSH

  Egipt /  Sharm El Sheikh /  Szarm el-Szejk

  Cena za os. 1861 PLN Suma: 3722 PLN

 • OLD VIC RESORT SHARM

  Egipt /  Sharm El Sheikh /  Szarm el-Szejk

  Cena za os. 1941 PLN Suma: 3882 PLN

 • AURORA ORIENTAL RESORT

  Egipt /  Sharm El Sheikh /  Szarm el-Szejk

  Cena za os. 2021 PLN Suma: 4042 PLN

 • Coral Beach Tiran

  Egipt /  Sharm El Sheikh /  Szarm el-Szejk

  Cena za os. 2049 PLN Suma: 4098 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych