Marsa Alam

Sentido Oriental Dream Resort

Sentido Oriental Dream Resort to wysokiej klasy hotel znajdujący się w regionie Marsa Alam. To doskonała propozycja dla par, rodzin z dziećmi, a także dla osób, które doceniają ciszę i spokój. Na terenie hotelu, który położony jest pośród zielonego ogrodu z palmami, na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Znajdujący się w malowniczej lokalizacji Hilton Marsa Alam Nubian Resort, który należy do znanej sieci Hilton, to gwarancja udanego wypoczynku na najwyższym poziomie. Hotel jest zlokalizowany bezpośrednio przy piaszczystej plaży z rafą koralową. Do dyspozycji gości jest też wiele innych atrakcji.

Written by Published in Marsa Alam

Więcej ofert Marsa Alam

 • Onatti Beach Resort

  Egipt /  Marsa Alam /  Marsa Alam

  Cena za os. 1199 PLN Suma: 2398 PLN

 • Jolie Beach

  Egipt /  Marsa Alam /  Marsa Alam

  Cena za os. 1199 PLN Suma: 2398 PLN

 • Pensee Royal Garden Beach Resort

  Egipt /  Marsa Alam /  Marsa Alam

  Cena za os. 1279 PLN Suma: 2558 PLN

 • Elphistone Resort

  Egipt /  Marsa Alam /  Marsa Alam

  Cena za os. 1299 PLN Suma: 2598 PLN

 • Flamenco Beach Resort El Quseir

  Egipt /  Marsa Alam /  Al-Kusajr

  Cena za os. 1459 PLN Suma: 2918 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych