Czarnogóra

Villa M

17 Sty 2015

Villa M

Elegancka Villa M zaprasza gości przyjeżdżających do Czarnogóry. To tutaj można komfortowo wypocząć i spędzić miło swój czas. Villa M to świetny wybór dla wymagających turystów, którzy doceniają kompleksową i miłą obsługę i wiele udogodnień. Na gości czeka tutaj oprócz plaży rozbudowana baza wellness oraz basen dla pełnego komfortu.

Mala Plaza

17 Sty 2015

Mala Plaza

Malowniczy hotel Mala Plaza położony jest na Riwierze Czarnogórskiej, która zapewnia swoim gościom mnóstwo unikatowych atrakcji na każdy dzień. Oferuje wysokiej klasy wypoczynek, a także liczne rozrywki, także dla osób aktywnych. To świetny pomysł na wakacje dla tych, którzy chcieliby zapoznać się bliżej z bałkańskimi tradycjami, zabytkami i specjałami.

Llolla

24 Cze 2014

Llolla

Hotel Llolla znajdujący się w Ulcinj w Czarnogórze to komfortowe miejsce przeznaczone do leniwego wypoczynku. Dla każdego, kto chciałby spędzić miłe chwile na Riwierze Czarnogórskiej, ma on do zaoferowania pełną paletę atrakcji.

Więcej ofert Czarnogóra

 • Iberostar Bellevue

  Czarnogóra /  Riwiera Czarnogórska /  Budva

  Cena za os. 1079 PLN Suma: 2158 PLN

 • Hotel Rivijera Petrovac

  Czarnogóra /  Riwiera Czarnogórska /  Petrovac

  Cena za os. 1079 PLN Suma: 2158 PLN

 • Vile Oliva

  Czarnogóra /  Riwiera Czarnogórska /  Petrovac

  Cena za os. 1199 PLN Suma: 2398 PLN

 • Mediteran

  Czarnogóra /  Riwiera Czarnogórska /  Budva

  Cena za os. 1229 PLN Suma: 2458 PLN

 • Montenegro Beach Resort

  Czarnogóra /  Riwiera Czarnogórska /  Becici

  Cena za os. 1279 PLN Suma: 2558 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych