Złote Piaski

Dolphin Marina

17 Sty 2015

Dolphin Marina

Hotel Dolphin Marina znajduje się w regionie Złotych Piasków w słonecznej Bułgarii. To tutaj na gości czeka prywatna plaża hotelowa, pokoje z widokiem na morze oraz bogata formuła All Inclusive 24h. Hotel należy do kompleksu Grand Hotel Varna Resort & Spa, który wielokrotnie oznaczany był ze względu na jakość usług.

Written by Published in Złote Piaski

Dolphin

17 Sty 2015

Dolphin

Hotel Dolphin położony jest na słonecznym bułgarskim wybrzeżu. Należy do kompleksu Grand Hotel Varna Resort & Spa i oferuje swoim klientom dostęp nie tylko do wspaniałego wypoczynku, ale również rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego. To świetny kierunek dla całej rodziny.

Written by Published in Złote Piaski

Aqua Azur

20 Cze 2014

Aqua Azur

Hotel Aqua Azur niedaleko Złotych Piasków zaprasza gości na komfortowy wypoczynek w Bułgarii. Czeka wiele atrakcji, wyśmienita kuchnia, Spa z wieloma zabiegami dla poszukujących relaksu.

Written by Published in Złote Piaski

Sofia

20 Cze 2014

Sofia

Hotel Sofia czeka na gości w Złotych Piaskach – jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Bułgarii nad Morzem Czarnym. To obiekt, który oferuje pełna paletę interesujących atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Exotica

20 Cze 2014

Exotica

Hotel Exotica czeka na gości w Złotych Piaskach w słonecznej Bułgarii, jednej z najpopularniejszych bułgarskich miejscowości turystycznych. To obiekt zlokalizowany w spokojnej dzielnicy, blisko plaży. Do dyspozycji gości jest też mnóstwo atrakcji, aby pobyt był całkowicie udany.

Written by Published in Złote Piaski

Więcej ofert Złote Piaski

 • Bonita Beach

  Bułgaria /  Złote Piaski /  Złote Piaski

  Cena za os. 920 PLN Suma: 1840 PLN

 • Shipka

  Bułgaria /  Złote Piaski /  Złote Piaski

  Cena za os. 949 PLN Suma: 1898 PLN

 • Luna

  Bułgaria /  Złote Piaski /  Złote Piaski

  Cena za os. 1023 PLN Suma: 2046 PLN

 • Ambassador

  Bułgaria /  Złote Piaski /  Złote Piaski

  Cena za os. 1051 PLN Suma: 2102 PLN

 • Margarita

  Bułgaria /  Złote Piaski /  Warna

  Cena za os. 1061 PLN Suma: 2122 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych