Słoneczny Brzeg

Royal Park

17 Sty 2015

Royal Park

Hotel Royal Park położony jest w miejscowości Elenite niedaleko popularnego Słonecznego Brzegu w Bułgarii. To wspaniałe miejsce do wypoczynku, które wyróżnia się wysokim standardem i najlepszą obsługę. Na gości zawsze czeka tutaj także wiele atrakcji, także dla całej rodziny.

Villas Elenite

17 Sty 2015

Villas Elenite

Hotel Villas Elenite 4* to wspaniałe miejsce do wypoczynku w Słonecznym Brzegu. Na gości czeka wiele licznych atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To świetny wybór dla osób lubiących także piękne widoki i zieleń – tutaj nie będzie można się nudzić.

Chaika Resort

17 Sty 2015

Chaika Resort

Hotel Chaika Resort położony jest na Riwierze Bułgarskiej – to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Znajduje się tuż pryz plaży, oferuje wiele wspaniałych atrakcji dla każdego i posiada największe SPA w Słonecznym Brzegu.

Written by Published in Słoneczny Brzeg

Victoria Palace

20 Cze 2014

Victoria Palace

Na Riwierze Bułgarskiej na gości wybierających wypoczynek w Słonecznym Brzegu czeka doskonale zlokalizowany hotel Victoria Palace, który zapewnia komfortowy wypoczynek każdemu gościowi. Victoria Palace to luksusowe miejsce, które oferuje pełną gamę atrakcji, także dla rodziców z dziećmi.

Ivana Palace

20 Cze 2014

Ivana Palace

Hotel Ivana Palace czeka na turystów w Słonecznym Brzegu na Riwierze Bułgarskiej. To nowoczesny hotel zapewniający komfortowy wypoczynek. Wyróżnia g doskonała lokalizacja, bezpośrednio przy piaszczystej plaży, a także wysoki standard obsługi i przyjazna, wakacyjna atmosfera.

Kiparisite

20 Cze 2014

Kiparisite

Hotel Kiparisite czeka niedaleko Słonecznego Brzegu na Riwierze Bułgarskiej. To komfortowo i stylowo urządzony obiekt z czterema gwiazdkami, który zapewnia wakacyjną atmosferę, bardzo dobrą obsługę i jest zlokalizowany blisko piaszczystej plaży. Do świetna propozycja dla par i rodzi z dziećmi.

Diamond

20 Cze 2014

Diamond

Znajdujący się na Riwierze Bułgarskiej w ulubionym przez turystów Słonecznym Brzegu hotel Diamond zapewnia komfortowy wypoczynek w wakacyjnej atmosferze. Na gości czeka mnóstwo atrakcji, wyśmienita kuchnia i doskonała lokalizacja – blisko piaszczystej plaży.

Więcej ofert Słoneczny Brzeg

 • Ivana Palace

  Bułgaria /  Słoneczny Brzeg /  Słoneczny Brzeg

  Cena za os. 628 PLN Suma: 1256 PLN

 • Balaton

  Bułgaria /  Słoneczny Brzeg /  Słoneczny Brzeg

  Cena za os. 629 PLN Suma: 1258 PLN

 • Meridian

  Bułgaria /  Słoneczny Brzeg /  Słoneczny Brzeg

  Cena za os. 635 PLN Suma: 1270 PLN

 • Belleville Sunny Beach

  Bułgaria /  Słoneczny Brzeg /  Słoneczny Brzeg

  Cena za os. 668 PLN Suma: 1336 PLN

 • Evridika

  Bułgaria /  Słoneczny Brzeg /  Nesebyr

  Cena za os. 669 PLN Suma: 1338 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych