Bułgaria

Dolphin Marina

17 Sty 2015

Dolphin Marina

Hotel Dolphin Marina znajduje się w regionie Złotych Piasków w słonecznej Bułgarii. To tutaj na gości czeka prywatna plaża hotelowa, pokoje z widokiem na morze oraz bogata formuła All Inclusive 24h. Hotel należy do kompleksu Grand Hotel Varna Resort & Spa, który wielokrotnie oznaczany był ze względu na jakość usług.

Written by Published in Złote Piaski

Dolphin

17 Sty 2015

Dolphin

Hotel Dolphin położony jest na słonecznym bułgarskim wybrzeżu. Należy do kompleksu Grand Hotel Varna Resort & Spa i oferuje swoim klientom dostęp nie tylko do wspaniałego wypoczynku, ale również rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego. To świetny kierunek dla całej rodziny.

Written by Published in Złote Piaski

Royal Park

17 Sty 2015

Royal Park

Hotel Royal Park położony jest w miejscowości Elenite niedaleko popularnego Słonecznego Brzegu w Bułgarii. To wspaniałe miejsce do wypoczynku, które wyróżnia się wysokim standardem i najlepszą obsługę. Na gości zawsze czeka tutaj także wiele atrakcji, także dla całej rodziny.

Villas Elenite

17 Sty 2015

Villas Elenite

Hotel Villas Elenite 4* to wspaniałe miejsce do wypoczynku w Słonecznym Brzegu. Na gości czeka wiele licznych atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To świetny wybór dla osób lubiących także piękne widoki i zieleń – tutaj nie będzie można się nudzić.

Chaika Resort

17 Sty 2015

Chaika Resort

Hotel Chaika Resort położony jest na Riwierze Bułgarskiej – to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Znajduje się tuż pryz plaży, oferuje wiele wspaniałych atrakcji dla każdego i posiada największe SPA w Słonecznym Brzegu.

Written by Published in Słoneczny Brzeg

Victoria Palace

20 Cze 2014

Victoria Palace

Na Riwierze Bułgarskiej na gości wybierających wypoczynek w Słonecznym Brzegu czeka doskonale zlokalizowany hotel Victoria Palace, który zapewnia komfortowy wypoczynek każdemu gościowi. Victoria Palace to luksusowe miejsce, które oferuje pełną gamę atrakcji, także dla rodziców z dziećmi.

Ivana Palace

20 Cze 2014

Ivana Palace

Hotel Ivana Palace czeka na turystów w Słonecznym Brzegu na Riwierze Bułgarskiej. To nowoczesny hotel zapewniający komfortowy wypoczynek. Wyróżnia g doskonała lokalizacja, bezpośrednio przy piaszczystej plaży, a także wysoki standard obsługi i przyjazna, wakacyjna atmosfera.

Kiparisite

20 Cze 2014

Kiparisite

Hotel Kiparisite czeka niedaleko Słonecznego Brzegu na Riwierze Bułgarskiej. To komfortowo i stylowo urządzony obiekt z czterema gwiazdkami, który zapewnia wakacyjną atmosferę, bardzo dobrą obsługę i jest zlokalizowany blisko piaszczystej plaży. Do świetna propozycja dla par i rodzi z dziećmi.

Diamond

20 Cze 2014

Diamond

Znajdujący się na Riwierze Bułgarskiej w ulubionym przez turystów Słonecznym Brzegu hotel Diamond zapewnia komfortowy wypoczynek w wakacyjnej atmosferze. Na gości czeka mnóstwo atrakcji, wyśmienita kuchnia i doskonała lokalizacja – blisko piaszczystej plaży.

Aqua Azur

20 Cze 2014

Aqua Azur

Hotel Aqua Azur niedaleko Złotych Piasków zaprasza gości na komfortowy wypoczynek w Bułgarii. Czeka wiele atrakcji, wyśmienita kuchnia, Spa z wieloma zabiegami dla poszukujących relaksu.

Written by Published in Złote Piaski

Sofia

20 Cze 2014

Sofia

Hotel Sofia czeka na gości w Złotych Piaskach – jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Bułgarii nad Morzem Czarnym. To obiekt, który oferuje pełna paletę interesujących atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Więcej ofert Bułgaria

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych