Ecco Holiday / Ecco Travel Ecco Holiday / Ecco Travel Ecco Holiday / Ecco Travel

Wycieczki Wygoda Travel

 

Biuro podróży Wygoda Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wyjazdów narciarskich. To jeden z wiodących touroperatorów w Polsce na rynku zimowej turystyki wyjazdowej, który obecnie oferuje swoje usługi w Krakowie.

Oferta biura
Biuro Wygoda Travel w swojej ofercie posiada pełną gamę różnorodnych wyjazdów dla całej rodziny. Dzięki skoncentrowaniu na potrzebach klientów biuro stale aktualizuje swoją ofertę.

 

 

W zakresie turystyki zimowej wycieczki obejmują Polskę, Włochy i Austrię. Są one skierowane zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych amatorów białego puchu. W ramach wyjazdów organizowane są także lekcje jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorem, zimowiska Mama i Ja przeznaczone dla rodzin, które obfitują w ciekawe atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Także biuro organizuje zimowe wyprawy typu incentive oraz wyjazdy biznesowe.

Oprócz wyjazdów na narty i snowboard biuro prowadzi również sprzedaż wycieczek na wczasy do Europy, między innymi do takich krajów jak Włochy, Bułgaria, Chorwacja. Są to zarówno wycieczki skoncentrowane na wypoczynku w pięknych zakątkach, jak i również wycieczki objazdowe, dzięki którym można zapoznać się bliżej z całymi regionami i państwami.

Wyjazdy z biurem Wygoda Travel odbywają się z użyciem kilku różnych środków transport – są to samoloty i autokary, a także możliwy jest dojazd własny klienta. Biuro prowadzi też sprzedaż biletów autokarowych i samolotowych.

Doceniona jakość obsługi
Krakowskie biuro wielokrotnie zdobywało liczne nagrody i certyfikaty. Zostało uhonorowane między innymi nagrodą Odys 2014 i Odys 2010, nagrodami wyróżnieniami Glob.

Biuro stara się stale zapewniać swoim klientom obsługę na jak najwyższym poziomie – profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich wycieczek, a atrakcyjne ceny, przejrzyste oferty.

Aktualna oferta Wygoda Travel jest publikowana poniżej. Wybranie najlepszej wycieczki jest wyjątkowo proste – wystarczy wybrać odpowiedni region na komputerze lub też skorzystać z praktycznej wyszukiwarki.

 

Zarezerwuj już teraz:

 • LE PLEJADI Apt. 4-6 os.

  Włochy /  Trentino /  Trentino

  Cena za os. 1639 PLN Suma: 3278 PLN

 • VIOZ

  Włochy /  Trentino /  Trentino

  Cena za os. 2252 PLN Suma: 4505 PLN

 • Alpages du Corbier studio 2 os. (20m²)

  Francja /  Alpy Francuskie /  Le Corbier

  Cena za os. 2261 PLN Suma: 4522 PLN

 • Grand Panorama1 studio 2-4 os. (SC4)

  Francja /  Alpy Francuskie /  Alpy Francuskie

  Cena za os. 2312 PLN Suma: 4625 PLN

 • Lumieres de Neige apt. 2-4 os. (2P4-5)

  Francja /  Alpy Francuskie /  Alpy Francuskie

  Cena za os. 2338 PLN Suma: 4676 PLN

 

 

Published in SPRAWDZONE BIURA
Rate this item
(1 Vote)
Read 1721 times Last modified on piątek, 07 kwiecień 2017 12:42
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl
More in this category: « Ecco Holiday / Ecco Travel

1 comment

 • Aniela1747 wtorek, 22 sierpień 2017 13:37 posted by Aniela1747

  Szczerze polecam! To najlepsza rzecz jaka mnie ostatnio spotkała.

  Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych