Sun&Fun Sun&Fun Sun&Fun

Słoneczne wakacje z biurem SUN&FUN HOLIDAYS

Szeroki wybór wycieczek wiodących tam, gdzie słońce dopisuje, a także atrakcyjne ceny wypoczynku – to właśnie wycieczki last minute Sun&FUN. Dla tych turystów, którzy doceniają wygodę i jednocześnie chcą także wyjechać na swoje wczasy bez przepłacania, w katalogu Sun&FUN czeka naprawdę dużo wspaniałych propozycji. 

 

Sun&FUN specjalizuje się w organizowaniu wycieczek zagranicznych, które przeznaczone są dla wymagających klientów. Głównym celem biura jest dbanie o jak najlepiej spędzony prze klientów czas. Szeroka oferta różnorodnych wycieczek, także przeznaczonych dla rodziców z dziećmi, sprawia, że z Sun&FUN będzie można zobaczyć mnóstwo zakątków i zawsze dobrze się bawić. 

Biuro działa od 2004 roku i od tego czasu zdołało zyskać wielu zadowolonych klientów, którzy często polecają wycieczki Sun&FUN swoim bliskim. W Sun&FUN najważniejsza jest współpraca z zaufanymi kontrahentami, dzięki czemu ceny wycieczek last minute Sun&FUN zawsze są bardzo atrakcyjne, a wygoda i bezpieczeństwo podróżowania utrzymują się na wysokim poziomie. Dla biura pracuje tylko specjalnie przeszkolony personel, a w kurortach czekają doświadczenie polskojęzyczni rezydenci. Atutem biura jest zawsze kompleksowe sprawdzanie każdej oferty pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Także posiada ono gwarancje i zabezpieczenia finansowe, w tym biuro współpracuje też z najlepszymi ubezpieczycielami usług turystycznych. Dlatego podróżowanie z Sun&FUN to pewność, że wszystko będzie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 

Sun&FUN to przede wszystkim wycieczki wiodące do krajów orientalnych – do Turcji, Egiptu, Tunezji, Maroka, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także do krajów europejskich – Hiszpanii, Grecji i Bułgarii. Oferta dostępnych wycieczek każdego roku jest szeroka i koncentruje się zarówno na zwiedzaniu podczas wycieczek objazdowych, jak i wypoczynku na plażach. Także Sun&FUN ma specjalną ofertę przygotowaną dla rodzin z dziećmi – Orange Family Club, która obejmuje rodzinne wakacje w hotelach klubowych. Wycieczki last minute Sun&FUN to najlepsza zabawa pod słońcem!

 AKTUALNE PROMOCJE- O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ W BIURZE  - TEL 12 341 52 02

 


 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Seven Hills Village

  Włochy /  Rzym /  Rzym

  Cena za os. 387 PLN Suma: 774 PLN

 • HOTEL SORRA D'OR BEACH CLUB

  Hiszpania /  Costa Brava /  Malgrat de Mar

  Cena za os. 456 PLN Suma: 912 PLN

 • Happy Village

  Włochy /  Rzym /  Rzym

  Cena za os. 461 PLN Suma: 922 PLN

 • Dina

  Włochy /  Rzym /  Rzym

  Cena za os. 466 PLN Suma: 932 PLN

 • Aurora Garden

  Włochy /  Rzym /  Rzym

  Cena za os. 476 PLN Suma: 952 PLN

Published in SPRAWDZONE BIURA
Rate this item
(1 Vote)
Read 2254 times Last modified on sobota, 27 grudzień 2014 12:00
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl

10 comments

 • Grepor95 niedziela, 10 wrzesień 2017 10:11 posted by Grepor95

  A czy ktoś próbował podjąć inne działania? Proponujecie raczej podobne podejście, ma ktoś może inne doświadczenia w tej kwestii?

  Comment Link
 • Aleksy6506 wtorek, 05 wrzesień 2017 21:01 posted by Aleksy6506

  Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia…

  Comment Link
 • Walter2518 wtorek, 05 wrzesień 2017 15:08 posted by Walter2518

  Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rzeczami,. Doceniam tym bardziej poruszenie takiego tematu na forum.

  Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych