Ecco Holiday / Ecco Travel

Ecco Holiday / Ecco Travel Ecco Holiday / Ecco Travel Ecco Holiday / Ecco Travel

Wycieczki Ecco Holiday i Ecco Travel

 

Dla tych, którzy doceniają wypoczynek oraz przygodę, a także nie chcą przepłacać za wycieczki, oferta last minute Ecco Holiday i Ecco Travel to strzał w dziesiątkę! Ecco Travel to biuro z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, które zdobyło już wielu zadowolonych klientów. Dzięki niemu można zarówno zobaczyć i wypocząć w popularnych regionach Europy i Afryki Północnej, jak i wybrać się na ekscytującą wycieczkę do różnych malowniczych zakątków całego globu.

Niskie ceny, bezpieczeństw i profesjonalizm sprawiają, że wycieczki Ecco Holiday i Ecco Travel cieszą się niezmienną popularnością wśród Polaków.

Biuro Ecco Holiday, do którego należy także Ecco Travel, działa od 2002 roku. W pierwszych latach swojej pracy biuro przede wszystkim skupiało się na organizowaniu wycieczek do najbardziej lubianych regionów, głównie nad Morze Śródziemne. Ecco Holiday od tego czasu w szczególności specjalizuje się w wycieczkach czarterowych, w tym w ramach turystyki indywidualnej oraz biznesowej.

Oferta last minute Ecco Holiday i Ecco Travel jest bardzo szeroka i aktualnie wiedzie w najróżniejsze kierunki, by zapewnić udane wakacje każdemu klientowi. Czekają egzotyczne wyprawy na prawie każdy kontynent, słoneczne plaże, miasta marzeń. Można wybrać także wycieczki objazdowe, które dokładnie prezentują wszystkie najładniejsze zakątki poszczególnych krajów i regionów. Biuro przygotowuje także wyjazdy przeznaczone dla grup, dopasowując indywidualnie ich zakres do specyficznych potrzeb, aby w ten sposób dogodzić nawet wymagającym klientom. Prowadzone są wycieczki obejmujące dojazdy autokarami, transport lotniczy oraz dojazd własny. Oprócz letnich kierunków klienci zainteresowani wyjazdami w czasie zimy także znajdą coś dla siebie. Sprawdzeni kontrahenci gwarantują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa wycieczek z biurem.

Wybór wycieczek last minute Ecco Holiday i Ecco Travel jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy doceniają wczasy wygodne, bezpieczne i bez przepłacania – dzięki tym biurom wielu Polaków poznało unikatowe miejsca na całym świecie!

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Larco

  Cypr /  Larnaka /  Larnaka

  Cena za os. 939 PLN Suma: 1878 PLN

 • Sunflower

  Malta /  Wyspa Malta /  Qawra

  Cena za os. 959 PLN Suma: 1938 PLN

 • Sveltos

  Cypr /  Larnaka /  Larnaca Bay

  Cena za os. 1080 PLN Suma: 2160 PLN

 • Navarria Hotel

  Cypr /  Limassol /  Limassol

  Cena za os. 1097 PLN Suma: 2194 PLN

 • Sunny Hill Hotel Apartaments

  Cypr /  Pafos /  Chloraka

  Cena za os. 1116 PLN Suma: 2232 PLN

Published in SPRAWDZONE BIURA
Rate this item
(1 Vote)
Read 2184 times Last modified on piątek, 07 kwiecień 2017 17:41
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych