Wycieczki Wygoda Travel

 

Biuro podróży Wygoda Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wyjazdów narciarskich. To jeden z wiodących touroperatorów w Polsce na rynku zimowej turystyki wyjazdowej, który obecnie oferuje swoje usługi w Krakowie.

Written by Published in SPRAWDZONE BIURA
(1 Vote)

Wycieczki Ecco Holiday i Ecco Travel

 

Dla tych, którzy doceniają wypoczynek oraz przygodę, a także nie chcą przepłacać za wycieczki, oferta last minute Ecco Holiday i Ecco Travel to strzał w dziesiątkę! Ecco Travel to biuro z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, które zdobyło już wielu zadowolonych klientów. Dzięki niemu można zarówno zobaczyć i wypocząć w popularnych regionach Europy i Afryki Północnej, jak i wybrać się na ekscytującą wycieczkę do różnych malowniczych zakątków całego globu.

Written by Published in SPRAWDZONE BIURA
(1 Vote)

Słoneczne wakacje z biurem SUN&FUN HOLIDAYS

Szeroki wybór wycieczek wiodących tam, gdzie słońce dopisuje, a także atrakcyjne ceny wypoczynku – to właśnie wycieczki last minute Sun&FUN. Dla tych turystów, którzy doceniają wygodę i jednocześnie chcą także wyjechać na swoje wczasy bez przepłacania, w katalogu Sun&FUN czeka naprawdę dużo wspaniałych propozycji. 

Written by Published in SPRAWDZONE BIURA
(1 Vote)

Wczasy w Grecji z Grecos Holiday

Grecja od wielu lat jest bardzo chętnie wybierana przez turystów z Polski – tych, którzy lubią właśnie w tym kraju spędzać swój czas, na pewno zainteresują oferty last minute Grecos Holiday. To biuro podróży, które w szczególności jest skoncentrowane na organizowaniu wyciecze do Grecji, a także innych krajów basenu Morza Śródziemnego. Z Grecos Holiday można przeżyć niezwykłe wakacje, zapłacić niewiele i zawsze czuć się bezpiecznie.

Written by Published in SPRAWDZONE BIURA
(2 votes)

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych