O nas

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

O nas

Sun & Sand Travel to biuro podróży które powstało z  myślą o tych  którzy mają dość byle jakich ofert, a szukających sprawdzonej oferty,  sprawdzonych i pewnych organizatorów.  Dlatego też nie proponujemy Naszym Klientom  tylko wybrane oferty, specjalnie wyselekcjonowane ze względu na stosunek ceny do jakości, standard proponowanych obiektów oraz organizatora. Współpracujemy tylko z wybranymi i sprawdzonymi organizatorami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy w różnych biurach podróży, własnej pasji jaką są podróże potrafimy wybrać ofertę indywidualnie dla każdego z osobna. Nasi pracownicy posiadają szkolenia z zakresu produktu, odwiedzili większość hoteli które polecają Proponowane przez nas wakacje są idealną odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm, przeszkoleni doradcy – pasjonaci swojej pracy. Doradzamy i sprzedajemy najlepsze oferty.

Jesteśmy dostępni dla Was 7 dni w tygodniu w naszym salonie sprzedaży przy ul Mackiewicza 17 w Krakowie (supermarket Simply), w godzinach:

poniedziałek- sobota               10:00- 20:00

niedziela                                    10:00-17:00

 

 

pod telefonem 12 341 52 02 oraz non stop na stronie internetowej www.sunnsand.pl

 simplybiuro2

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w celu wybrania Twoich najlepszych wakacji.

 

 

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych