Dolomiti Superski 5Południowy Tyrol

Narty w Tyrolu Południowym – wyśmienity pomysł na urlop dla aktywnych

Tyrol Południowy, który nazywany jest także Górną Adygą jest położony na południe od głównych szczytów Alp włoskich. Głównym miastem znajdującym się na terenie tego regionu, a jednocześnie jego stolicą jest Bolzano. To najbardziej wysunięta w kierunku północnym część Włoch, której urok jest w stanie zachwycić każdego i o każdej porze roku!

Narty we Włoszech pośród alpejskich krajobrazów

Północna część Włoch to widoki, które potrafią zawrócić w głowie. Na odwiedzających ten region zimą czeka wiele unikatowych atrakcji – to nie tylko różnorodne ośrodki narciarskie z setkami kilometrów tras zjazdowych i biegowych, ale również urokliwe wioski, wyśmienita kuchnia i lokalne wina. Jeżeli chodzi o narty, Południowy Tyrol to znacznie więcej niż tylko czas spędzony na stokach i wyciągach.

Na narty w Południowy Tyrol

Na narty do Włoch wybierają się zarówno rozpoczynający swoje przygody z białym szaleństwem, jak i osoby mające długoletnie doświadczenie. Region Południowego Tyrolu oferuje ponad 1000 metrów tras zjazdowych, z czego większość położona jest na wysokości powyżej 1500 metrów n.p.m. W zachodniej części regionu mieści się Ortler Skiarena z kilkunastoma ośrodkami wyciągami Val Senales i Schnalstal, zaprasza także popularna sieć Dolomiti Superski.

Darmowe narty w Południowym Tyrolu – Free Ski

Dla oszczędnych doskonałym wyborem będą oferty Free Ski Południowy Tyrol – zakwaterowanie i możliwość darmowego szusowania na początku i pod koniec sezonu są chętnie wybierane przez tych, którzy uwielbiają narty lub snowboard, ale nie mogą pozwolić sobie na znaczne koszty.

 

Gdy chodzi o snowboard i narty, Włochy w swojej północnej części dają wyśmienite warunki do szusowania po białym puchu. Warto sprawdzić oferty już teraz!

 

 

 

 

Brak ofert !

Published in Narty WŁOCHY
Rate this item
(0 votes)
Read 1629 times Last modified on poniedziałek, 20 październik 2014 11:45
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl
More in this category: « Piemont Veneto »

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych