Narty Piemont 4Piemont

Piemont – narciarski wypoczynek we Włoszech

Region Piemontu położny jest w północno-zachodniej części Włoch, granicząc z Francją, Szwajcarią, a także Doliną Aosty. To malowniczy zakątek, którego stolicą jest Turyn z licznymi zabytkami o wielowiekowych dziejach. Piemont to region górzysty, w którego północnej i zachodniej części rozpościerają się Alpy Zachodnie, a w środkowej – Nizina Padańska. 

W Piemoncie czeka wiele wspaniałych atrakcji – zwiedzanie, trekking, narty. Piemont to region otoczony alpejskimi wzgórzami, pośród których znajdują się doskonale przygotowane na turystów ośrodki narciarskie. 

Niezapomniane narty we Włoszech 

Bogactwo tras, wiele wyciągów, dobrze rozbudowana baza noclegowa z licznymi atrakcjami to gwarancja udanego wyjazdu w region włoskiego Piemontu. To tu mogą poszusować na jednej lub dwóch deskach zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy sportów. 

Na narty w Piemont 

Najbardziej popularnymi miejscami na narty w Piemoncie są Valsesia i doliny Ossola znajdujące się na północy, Monte Rosa, Lanzo i doliny Canavese w kierunku północno-zachodnim, gdzie mieści się Park Narodowy Gran Paradiso, także doliny Cuneo na południu. Chętnie wybierane są ośrodki takie jak Bardonecchia, Sauze d'Oulx, Sestrière czy Macugnaga.

Free Ski Piemont

Żeby na narty do Włoch wyjechać w jeszcze niższej cenie, warto zdecydować się na wyjazdy Free Ski – dzięki nim można całkowicie za darmo szusować na początku i pod koniec sezonu. To świetny wybór dla chcących poświęcić się białemu szaleństwu, ale bez znacznych kosztów.

 

Piemont to wspaniały wybór na narty. Włochy w swojej północnej części obfitują w liczne zakątki najlepsze dla narciarzy.

  

 

Zarezerwuj już teraz:

 • BEPY

  Włochy /  Trentino /  Giustino-Pinzolo

  Cena za os. 133 PLN Suma: 266 PLN

 • Hotel Gran Zebru

  Włochy /  Trentino /  Cogolo di Pejo

  Cena za os. 165 PLN Suma: 330 PLN

 • Good Life Hotel Garden

  Włochy /  Trentino /  PIEVE DI LEDRO

  Cena za os. 166 PLN Suma: 332 PLN

 • Dolomiti Chalet

  Włochy /  Trentino /  Loc. Vason di Trento Monte Bondone

  Cena za os. 166 PLN Suma: 332 PLN

 • Hotel Villetta Maria

  Włochy /  Trentino /  Canazei

  Cena za os. 170 PLN Suma: 340 PLN

Published in Narty WŁOCHY
Rate this item
(0 votes)
Read 1164 times Last modified on poniedziałek, 20 październik 2014 11:43
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych