Narty LivignoLombardia

Włoska Lombardia dla amatorów sportów zimowych

Lombardia jest malowniczym regionem znajdującym się w północnej części Włoch – jest zlokalizowana pomiędzy Szwajcarią a rzekami Pad, Mincio i Ticino. W południowej części Lombardii rozściela się Nizina Padańska, natomiast w północnej Alpy ze wspaniałymi jeziorami polodowcowymi takimi jak Garda, Lugano, Como, Maggiore oraz Iseo. 

To region lubiany przez turystów, którego stolicą jest przepiękny Mediolan z majestatyczną katedrą Il Duomo oraz operą La Scala. Dużym powodzeniem cieszą się również narty w Lombardii – to tu koncentruje się wiele znanych ośrodków narciarskich.

Na narty do Włoch – Lombardia

Lombardia to doskonała propozycja na narty. Włochy w tym regionie onieśmielają wspaniałymi widokami. To tu ponad sto szczytów ma powyżej 3 tysięcy metrów, działa tu ponad 70 ośrodków narciarskich, w tym wyjątkowo popularne wśród amatorów białego puchu Livigno. Wybierający się na narty do Lombardii mogą przebierać w trasach – łącznie to 12 tysięcy kilometrów tras zjazdowych oraz prawie 600 kilometrów tras biegowych.

Narty w Lombardii – rozrywka dla każdego

Najbardziej lubianym ośrodkiem narciarskim Lombardii jest Livigno, gdzie panują wyśmienite warunki do szusowania od listopada do początku maja. Znane zakątki to także Bormio, San Caterina oraz Validentro i San Colombano. Zróżnicowane trasy zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych.

Free Ski Lombardia

Free Ski to najlepszy wybór, aby tanio przetestować narty we Włoszech. To wczasy, które obejmują oprócz noclegu również bezpłatny karnet dla narciarzy, by korzystać z białego szaleństwa na początku sezonu lub pod jego koniec. Nawet wtedy trasy są dobrze przygotowane, co powoduje, że bez żadnych ograniczeń można poświęcić się całkowicie jeździe na dwóch lub jednej desce!

 

Włochy to wspaniałe miejsce na narty. Lombardia to przy tym jeden z najbardziej popularnych regionów wśród miłośników szusowania po białym puchu. Warto zaplanować tu swój zimowy urlop!

  

Zarezerwuj już teraz:

 • CHALET FLORIN SKIALP

  Włochy /  Lombardia /  Livigno

  Cena za os. 769 PLN Suma: 1539 PLN

 • RESIDENCE FIOR D'ALPE

  Włochy /  Lombardia /  Premadio

  Cena za os. 845 PLN Suma: 1691 PLN

 • RESIDENCE EDELWEISS

  Włochy /  Lombardia /  Isolaccia

  Cena za os. 917 PLN Suma: 1835 PLN

 • HOTEL GINEPRO

  Włochy /  Lombardia /  Bormio

  Cena za os. 1268 PLN Suma: 2536 PLN

 • HOTEL GIRASOLE

  Włochy /  Lombardia /  Bormio

  Cena za os. 1340 PLN Suma: 2680 PLN

Published in Narty WŁOCHY
Rate this item
(0 votes)
Read 1839 times Last modified on poniedziałek, 20 październik 2014 11:36
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl
More in this category: Trentino »

1 comment

 • chat wtorek, 09 grudzień 2014 09:27 posted by chat

  I dugg some of you post as I cerebrated they were very helpful very useful

  Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych