Courmayeur narty 2Dolina Aosty

Dolina Aosty – atrakcje dla narciarzy

Dolina Aosty, Valle d'Aosta jest zlokalizowana w północno-zachodniej części Włoch. Graniczy z Francją od zachodu oraz od północy ze Szwajcarią, a także z włoskim regionem Piemont. To bardzo popularny pod względem turystyki region, chętnie odwiedzany zwłaszcza przed amatorów aktywnej turystyki i malowniczych widoków.

Na narty do Włoch – Dolina Aosty zaprasza!

Region Doliny Aosty jest wysokogórski, wspaniałe Alpy, w tym szczyty Mont Blanc czy Gran Paradiso tworzą tu niezwykłe krajobrazy. Region poprzecinany jest wartkimi dolinami oraz licznymi lodowcami. Niższe pasma górskie są kierunkiem licznych wypraw – zapraszają do trekkingu, na snowboard czy na narty. Włochy w ty regionie wyróżniają się także wielowiekową historią, czego świadectwem są liczne zabytki. Na szczególną uwagę zasługują też specjały kulinarne regionu – narty w Dolinie Aosty na pewno będą miały dzięki nim wyśmienite tło.

Bajeczne narty – Dolina Aosty i jej ośrodki narciarskie

Wśród najczęściej odwiedzanych regionów narciarskich Doliny Aosty znajdują się Cervinia, Courmayeur, La Thuile i La Rosière oraz Monte Rosa Ski. To w nich na narciarzy i snowboardzistów czekają liczne trasy narciarskie, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu, baza noclegowa, klimatyczne knajpki oferujące lokalną kuchnię i wina. Wybierający się na narty do Doliny Aosty na pewno nie będą się nudzili!

Free Ski Piemont

Narty we Włoszech wcale nie muszą być znacznym wydatkiem – warto pomyśleć o ofertach typu Free Ski, dzięki którym można poszusować na białym puchu za darmo na początku i końcu sezonu. 

 

Jeżeli zamierza się pojechać na narty, Dolina Aosty jest wspaniałym wyborem – to wyśmienity kierunek na wyprawę zarówno dla osób początkujących, jak i mających doświadczenie w sportach zimowych.

 

 

Brak ofert !

Published in Narty WŁOCHY
Rate this item
(0 votes)
Read 1549 times Last modified on poniedziałek, 20 październik 2014 11:49
Jakub Krasny

profesjonalny doradca klienta, prywatnie pasjonat podróży

 

Website: www.sunnsand.pl
More in this category: « Veneto

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych