Narty WŁOCHY (6)

Narty Wlochy 2 Włochy – raj dla narciarzy

Włochy stanowią jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów w Europie. To tu co roku przyjeżdżają miliony turystów zainteresowanych zarówno zwiedzaniem starożytnych zabytków, jak i aktywnym wypoczynkiem. Zimą szczególną popularnością cieszą się górskie regiony, gdzie koncentrują się doskonale przygotowane na narciarzy kurorty.

Na narty do Włoch

Malownicze krajobrazy Alp zapierają dech w piersiach. Doskonała pogoda i długo utrzymująca się pokrywa śnieżna powodują, że we Włoszech można szusować aż do wiosny. To prawdziwy raj dla amatorów sportów zimowych – wyśmienicie przygotowana infrastruktura, w tym wyciągi, trasy, baza noclegowa powodują, że wyjazdy narciarskie do Włoch nie mają sobie równych. To powoduje, że na narty do Włoch wyjeżdża z roku na rok coraz więcej osób – zarówno samodzielnie organizując swoje wyprawy, jak i korzystając z gotowych imprez oferowanych przez biura podróży.

Regiony narciarskie 

Na narty we Włoszech zapraszają przede wszystkim takie regiony jak Lombardia, Trentino, Tyrol Południowy, Veneto, Piemont i Dolina Aosty. To tam na amatorów narciarstwa zjazdowego, biegowego oraz jazdy na snowboardzie czeka wiele unikatowych tras o zróżnicowanym poziomie zaawansowania – znajdzie się coś zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa. Działa tu wiele wypożyczalni sprzętów, szkół narciarskich, organizowane są zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych.

Jeżeli chodzi o narty, Włochy to wprost wyśniony kierunek – warto zaplanować swój zimowy urlop właśnie tam i rozkoszować się wspaniale spędzonym czasem!

Zarezerwuj już teraz:

 • RESIDENCE VILLA DEI FIORI

  Włochy /  Trentino /  Cavedago

  Cena za os. 545 PLN Suma: 1090 PLN

 • Vecchia America

  Włochy /  Trentino /  Folgarida

  Cena za os. 599 PLN Suma: 1198 PLN

 • HOTEL ANNETTA

  Włochy /  Riwiera Adriatycka /  Rimini

  Cena za os. 720 PLN Suma: 1440 PLN

 • Lores 2

  Włochy /  Trentino /  Marilleva

  Cena za os. 759 PLN Suma: 1518 PLN

 • HOTEL COMO

  Włochy /  Riwiera Adriatycka /  Rimini

  Cena za os. 760 PLN Suma: 1520 PLN

 Courmayeur narty 2Dolina Aosty

Dolina Aosty – atrakcje dla narciarzy

Dolina Aosty, Valle d'Aosta jest zlokalizowana w północno-zachodniej części Włoch. Graniczy z Francją od zachodu oraz od północy ze Szwajcarią, a także z włoskim regionem Piemont. To bardzo popularny pod względem turystyki region, chętnie odwiedzany zwłaszcza przed amatorów aktywnej turystyki i malowniczych widoków.

Published in Narty WŁOCHY

Veneto narty

Veneto

Białe szaleństwo we włoskim regionie Veneto

Włoski region Veneto, czyli Wenecja Euganejska jest położony w części północno-wschodniej kraju. Jego stolicą jest wspaniała Wenecja, która zachwyca niezwykłymi widokami, ale również na odwiedzających czekają tutaj Werona i Padwa. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu ponadto wiele urokliwych ośrodków narciarskich z dobrze przygotowanymi trasami i zapleczem, w tym rozbudowaną bazą noclegową. Jeżeli chodzi o narty, Włochy w tym miejscu cieszą się niezmiennie od lat dużym powodzeniem.

Published in Narty WŁOCHY

 Dolomiti Superski 5Południowy Tyrol

Narty w Tyrolu Południowym – wyśmienity pomysł na urlop dla aktywnych

Tyrol Południowy, który nazywany jest także Górną Adygą jest położony na południe od głównych szczytów Alp włoskich. Głównym miastem znajdującym się na terenie tego regionu, a jednocześnie jego stolicą jest Bolzano. To najbardziej wysunięta w kierunku północnym część Włoch, której urok jest w stanie zachwycić każdego i o każdej porze roku!

Published in Narty WŁOCHY

 Narty Piemont 4Piemont

Piemont – narciarski wypoczynek we Włoszech

Region Piemontu położny jest w północno-zachodniej części Włoch, granicząc z Francją, Szwajcarią, a także Doliną Aosty. To malowniczy zakątek, którego stolicą jest Turyn z licznymi zabytkami o wielowiekowych dziejach. Piemont to region górzysty, w którego północnej i zachodniej części rozpościerają się Alpy Zachodnie, a w środkowej – Nizina Padańska. 

Published in Narty WŁOCHY

 Val di Sole 2Trentino

Trentino we Włoszech – doskonały kierunek na zimowy wyjazd

Region Trentino mieści się w północnych Włoszech, granicząc z Austrią, Lombardia, Szwajcarią, a także Wenecja Euganejska. Wspaniałe Alpy Wschodnie, w tym pasma Dolomitów i Alp Retyckich, również jezioro Garda tworzą tu niezapomniane krajobrazy. 

Published in Narty WŁOCHY

 Narty LivignoLombardia

Włoska Lombardia dla amatorów sportów zimowych

Lombardia jest malowniczym regionem znajdującym się w północnej części Włoch – jest zlokalizowana pomiędzy Szwajcarią a rzekami Pad, Mincio i Ticino. W południowej części Lombardii rozściela się Nizina Padańska, natomiast w północnej Alpy ze wspaniałymi jeziorami polodowcowymi takimi jak Garda, Lugano, Como, Maggiore oraz Iseo. 

Published in Narty WŁOCHY

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych