Austria narty

 Austria dla narciarzy 

Austria od lat przyciąga turystów – to tu koncentruje się wiele wspaniałych miast o długowiecznych historiach jak Wiedeń czy Salzburg, czekają malownicze widoki tworzone przez naturę, wyśmienita kuchnia z licznymi specjałami, a także wiele atrakcji dla lubiących aktywny wypoczynek. Szczególną popularnością cieszą się narty w Austrii. Na amatorów białego puchu czekają liczne ośrodki narciarskie zlokalizowane w Alpach, które stanowią aż 2/3 tego kraju. 

Przepiękne krajobrazy do szusowania

Lodowce, ostre górskie granie, rozległe doliny, wodospady – to tylko kilka przykładów tego, co czeka na wyjeżdżających do Austrii turystów. Ośrodki narciarskie są dobrze przygotowane. Rozległa baza noclegowa, liczne wyciągi, trasy o zróżnicowanym poziomie trudności, sklepy, wypożyczalnie, restauracje i kawiarnie w miejscowościach górskich komponują się na wszystko to, co potrzebne turystom.

Narty w Austrii – blisko i nie tak drogo

Dużym atutem wyjazdów narciarskich do Austrii jest ich przystępna cena, a przy tym krótki czas dojazdu. W związku z tym wiele osób decyduje się na dotarcie na miejsce własnymi samochodami, ale ci, którzy chcą komfortowo dotrzeć na narty do Austrii, decydują się raczej na połączenia lotnicze i autokarowe. 

Gdzie zatrzymać się na narty?

W Austrii przystosowano do potrzeb miłośników sportów zimowych aż 8 lodowców, dlatego nawet latem można tutaj pojeździć na nartach czy snowboardzie. Wśród najpopularniejszych regionów znajdują się głownie Tyrol leżący nap pograniczu Włoch, Szwajcarii i Niemiec, a także Ziemia Salzburska, Styria i Karyntia. 

Jeżeli zamierza się pomknąć na narty, Austria naprawdę jest dobrym wyborem – co roku na podróż w tym kierunku decyduje się mnóstwo osób z całego świata!

 

Brak ofert !

Narty Karyntia

 Karyntia

Austriacka Karyntia zaprasza wielbicieli sportów zimowych

Karyntia to kraj związkowy Austrii graniczący z Włochami, Słowenią, Tyrolem, Styrią oraz Salzburgiem. Region Karyntii jest górzysty, w jego części zachodniej znajdują się Wysokie Taury, a także Alpy Karnickie i Alpy Gailtalskie, natomiast we wschodniej Kotlina Klagenfurcka.

Kaprun nartyZiemia Salzburska

 Zimowe atrakcje Ziemi Salzburskiej

Urokliwe miasteczka, spektakularne masywy górskie, wartkie potoki i wodospady to tylko główne wyróżniki austriackiej Ziemi Salzburskiej. To właśnie tutaj co roku przybywa wielu turystów, którzy zawsze wyjeżdżają zachwyceni jej malowniczymi krajobrazami. Główna stolica regionu to Salzburg, który znany jest z atrakcji kulturalnych, w tym Festiwalu Salzburskiego, a także wielowiekowych zabytków, w tym twierdzy Hohensalzburg oraz magicznego centrum. Także wtedy, gdy liczy się aktywny wypoczynek, warto wybrać się na narty do Ziemi Salzburskiej.

Tyrol narty Tyrol

 Austriacki Tyrol kusi narciarzy

Tyrol to kraina obejmująca północną część Włoch oraz zachodnią Austrię, granicząc ze Szwajcarią oraz Niemcami. Rozciąga się na terenie malowniczych Alp Wschodnich. To jeden z aktywnych turystycznie regionów w Austrii, gdzie znajdują się popularne uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe oraz ośrodki sportów zimowych. 

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych