Courmayeur narty 2Dolina Aosty

Dolina Aosty – atrakcje dla narciarzy

Dolina Aosty, Valle d'Aosta jest zlokalizowana w północno-zachodniej części Włoch. Graniczy z Francją od zachodu oraz od północy ze Szwajcarią, a także z włoskim regionem Piemont. To bardzo popularny pod względem turystyki region, chętnie odwiedzany zwłaszcza przed amatorów aktywnej turystyki i malowniczych widoków.

Published in Narty WŁOCHY

Narty Karyntia

 Karyntia

Austriacka Karyntia zaprasza wielbicieli sportów zimowych

Karyntia to kraj związkowy Austrii graniczący z Włochami, Słowenią, Tyrolem, Styrią oraz Salzburgiem. Region Karyntii jest górzysty, w jego części zachodniej znajdują się Wysokie Taury, a także Alpy Karnickie i Alpy Gailtalskie, natomiast we wschodniej Kotlina Klagenfurcka.

 Narty LivignoLombardia

Włoska Lombardia dla amatorów sportów zimowych

Lombardia jest malowniczym regionem znajdującym się w północnej części Włoch – jest zlokalizowana pomiędzy Szwajcarią a rzekami Pad, Mincio i Ticino. W południowej części Lombardii rozściela się Nizina Padańska, natomiast w północnej Alpy ze wspaniałymi jeziorami polodowcowymi takimi jak Garda, Lugano, Como, Maggiore oraz Iseo. 

Published in Narty WŁOCHY

 Narty Piemont 4Piemont

Piemont – narciarski wypoczynek we Włoszech

Region Piemontu położny jest w północno-zachodniej części Włoch, granicząc z Francją, Szwajcarią, a także Doliną Aosty. To malowniczy zakątek, którego stolicą jest Turyn z licznymi zabytkami o wielowiekowych dziejach. Piemont to region górzysty, w którego północnej i zachodniej części rozpościerają się Alpy Zachodnie, a w środkowej – Nizina Padańska. 

Published in Narty WŁOCHY

 Val di Sole 2Trentino

Trentino we Włoszech – doskonały kierunek na zimowy wyjazd

Region Trentino mieści się w północnych Włoszech, granicząc z Austrią, Lombardia, Szwajcarią, a także Wenecja Euganejska. Wspaniałe Alpy Wschodnie, w tym pasma Dolomitów i Alp Retyckich, również jezioro Garda tworzą tu niezapomniane krajobrazy. 

Published in Narty WŁOCHY

Tyrol narty Tyrol

 Austriacki Tyrol kusi narciarzy

Tyrol to kraina obejmująca północną część Włoch oraz zachodnią Austrię, granicząc ze Szwajcarią oraz Niemcami. Rozciąga się na terenie malowniczych Alp Wschodnich. To jeden z aktywnych turystycznie regionów w Austrii, gdzie znajdują się popularne uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe oraz ośrodki sportów zimowych. 

 Dolomiti Superski 5Południowy Tyrol

Narty w Tyrolu Południowym – wyśmienity pomysł na urlop dla aktywnych

Tyrol Południowy, który nazywany jest także Górną Adygą jest położony na południe od głównych szczytów Alp włoskich. Głównym miastem znajdującym się na terenie tego regionu, a jednocześnie jego stolicą jest Bolzano. To najbardziej wysunięta w kierunku północnym część Włoch, której urok jest w stanie zachwycić każdego i o każdej porze roku!

Published in Narty WŁOCHY

Veneto narty

Veneto

Białe szaleństwo we włoskim regionie Veneto

Włoski region Veneto, czyli Wenecja Euganejska jest położony w części północno-wschodniej kraju. Jego stolicą jest wspaniała Wenecja, która zachwyca niezwykłymi widokami, ale również na odwiedzających czekają tutaj Werona i Padwa. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu ponadto wiele urokliwych ośrodków narciarskich z dobrze przygotowanymi trasami i zapleczem, w tym rozbudowaną bazą noclegową. Jeżeli chodzi o narty, Włochy w tym miejscu cieszą się niezmiennie od lat dużym powodzeniem.

Published in Narty WŁOCHY

Kaprun nartyZiemia Salzburska

 Zimowe atrakcje Ziemi Salzburskiej

Urokliwe miasteczka, spektakularne masywy górskie, wartkie potoki i wodospady to tylko główne wyróżniki austriackiej Ziemi Salzburskiej. To właśnie tutaj co roku przybywa wielu turystów, którzy zawsze wyjeżdżają zachwyceni jej malowniczymi krajobrazami. Główna stolica regionu to Salzburg, który znany jest z atrakcji kulturalnych, w tym Festiwalu Salzburskiego, a także wielowiekowych zabytków, w tym twierdzy Hohensalzburg oraz magicznego centrum. Także wtedy, gdy liczy się aktywny wypoczynek, warto wybrać się na narty do Ziemi Salzburskiej.

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych