Jak szukać ofert w wyszukiwarce?

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

JAK SZUKAĆ OFERT W WYSZUKIWARCE?szukanie wakacji last minute

Jak wyszukac atrakcyjne oferty wakacyjneZastanawiacie się pewnie jak przedostać się przez gąszcz ofert wymarzonego wyjazdu wakacyjnego? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i automatycznie mamy wiele stron z wyszukiwarkami i ofertami turystycznymi. Jak wybrać? Czym się kierować? Gdzie kupić?

Na to ostatnie pytanie nieskromnie odpowiem na samym początku – u mnie, na mojej stronie w moim biurze! Dlaczego? Bo jestem doświadczonym doradcą, i to ja przedstawię prostą receptę – przepis na udane wakacje.

A więc od początku.

JAK? GDZIE? KIEDY? Z KIM?

Wchodzimy na stronę www.sunnsand.pl. .

Zastanówmy się dokładnie gdzie chcemy jechać, kiedy, na jak długo i skąd będzie wylot? Czyli Potrzebne nam będą podstawowe dane do rezerwacji.

Zaznaczamy najlepiej przedział dat kiedy chcemy wyjechać, kierunek, miejsca wylotu, liczbę osób, przy dzieciach podajmy dokładny wiek dziecka (względnie datę urodzenia). System rezerwacyjny dokładnie policzy nam cenę dla naszej pociechy. U różnych organizatorów, w różnych hotelach mamy różne zniżki.

JAK WYPOCZYWAMY? JAKIE WYŻYWIENIE?

Bardzo ważną rzeczą jest zastanowić się również wcześniej co dokładnie chcemy robić na wakacjach? Niby proste pytanie ale nie zawsze. W przypadku kiedy nasza odpowiedź jest – stacjonarny wypoczynek z dziećmi nad wodą, leżenie, opalanie się, sączenie drinków to w opcjach wyżywienia polecam zaznaczyć ALL INCLUSIVE lub wszystko w cenie. Taką opcję również polecam zaznaczyć przy wyborze kierunku EGIPT, TUNEZJA, TURCJA, czasami HISZPANIA

Kiedy chcemy spędzać całe dnie poza hotelem, podróżować po wyspie (np. w GRECJI), proponujemy zaznaczyć opcję HB czyli śniadania i obiadokolacje lub BB same śniadania. Rano kiedy zjemy śniadanie wyjeżdżamy z hotelu i najczęściej nie ma nas cały dzień. Ne mamy kiedy tak naprawdę skorzystać z opcji ALL. W ciągu dnia poza hotelem pewnie zatrzymamy się na posiłek gdzieś w lokalnej tawernie, knajpce itd., Będziemy kosztowali regionalnych dań, najczęściej w miejscach oddalonych od tłumów turystów – GORĄCO POLECAM.

Opcję HB również warto brać np. w BUŁGARII będąc w hotelu oddalonym od morza. Opcja ALL najczęściej jest tylko w hotelu a wracać się z plaży po np. „drinka” nie będziemy pewnie. Na miejscu na plaży można równie tanio kupić napoje czy posiłki.

WSZYSTKO TO ZALEŻY OD NASZYCH UPODOBAŃ I OCZEKIWAŃ CO DO WYBIERANEGO HOTELU I TYPU WYPOCZYNKU.

Nie mniej jednak polecam zastanowić się nad tymi aspektami na samym początku.

DODATKOWE OCZEKIWANIA

Każda wyszukiwarka ofert również ma tzw opcje zaawansowane, udogodnienia czy jak je tam zwał. Jeśli preferujemy aby hotel był w pierwszej linii brzegowej – zaznaczamy – bezpośrednio przy plaży

Hotel z udogodnieniami dla maluchów – zaznaczamy dla rodzin z dziećmi, klimatyzacja zaznaczamy - AC, posiadał zjeżdżalnie wodne – również to zaznaczamy, Tych opcji jest naprawdę wiele natomiast pozwolą nam one przefiltrować oferty tak aby uzyskać to co nas najbardziej interesuje.

KATEGORIA HOTELU

Generalnie powszechnie uważa się że w krajach arabskich dobrze jest wybierać hotele 4 i więcej gwiazdek. W basenie morza śródziemnego często wybieramy hotele już od 3 – 3,5 gwiazdki wzwyż. (GRECJA, BUŁGARIA, WŁOCHY, HISZPANIA). Teraz mamy już wszystko ustalone i możemy poznać wyniki naszego wyszukiwania. Po wciśnięciu szukaj dostajemy listę ofert spełniającą nasze wymagania. Gdyby czasem nie znalazło się nic na tej liście polecam odznaczenie kilku opcji dodatkowych typu animacje, wi -fi aby liczba obiektów była większa.

SELEKCJA OFERT 

 Następnym krokiem jest selekcja otrzymanych wyników. Oferty wyświetlane są na ogół w cenach od najniższej do najwyższej. Warto przy tym patrzeć również na ocenę jaka jest podawana przy nazwie hotelu. Jest to średnia ocena wg portalu zoower – opinie klientów na temat wybranej oferty. Wybieramy kilka ofert które nas interesują, czytamy dokładnie ich opisy. Na ogół proponujemy wybrać 2-4 ofert. Jeśli któraś z nich jakoś bardziej nas interesuje polecamy dokonać rezerwacji. Będzie to sygnał dla nas że jesteś zainteresowani daną ofertą. Proszę pamiętać nie jest to jeszcze równoznaczne z zakupem. 

REZERWACJA I FINALIZACJA

Mamy wtedy szansę jeśli organizator na to pozwala na wstępną rezerwację. Rezerwacja pełna następuje dopiero po dokonaniu wpłaty i podpisaniu dokumentów rezerwacji, ale o tym później. Jeśli już dokonaliśmy wyboru zachęcam do kontakty z naszym konsultantem w celu omówienia oferty i finalizacji rezerwacji.

W celu dokonania rezerwacji niezbędne jest podanie dokładnych danych osobowych. Przy wyjazdach do krajów arabskich należy posiadać paszport ważny najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Dane wpisujemy w formularz rezerwacji i wciskamy – rezerwuj

Po otrzymaniu rezerwacji nasz konsultant przygotowuje stosowne dokumenty i kontaktuje się z Państwem w celu finalizacji. Można wszystkiego dokonać u nas na miejscu w biurze lub drogą elektroniczną. Przygotowane dokumenty zostają do Państwa wysłane. Należy je wydrukować, podpisać, zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem pod nr 12 3415202. Do dokumentów należy dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty zaliczki zgodnie z otrzymanymi dokumentami. Bez wpłaty zaliczki rezerwacja nie zostanie potwierdzona.

Kolejnym krokiem będzie już kontakt z naszej strony potwierdzający godziny godziny wylotu.

Życzymy udanych rezerwacji i zapraszamy do kontaktu. Nasie specjaliści pomogą w wyborze najlepszej dla Państwa oferty.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych