Jak rezerwować?

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

KROK PIERWSZY

Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki, określ, jakiej wycieczki szukasz, dla ilu osób, wiek dzieci, rodzaj wyzywienia, kategoria hotelu, miejsce wylotu, kierunek i ewentualnie dodatkowe udogodnienia.

 

wyszukiuwarka na stronie

 

 

Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Będą to kraje / regiony

 

wyszukane kierunki

 

lub od razu lista hoteli

 

wyszszukane hotele

 

Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty, pooglądaj zdjęcia, poczytaj opisy. Jeżeli zainteresuje Cię któraś z ofert kliknij w cenę „od”,  lub strzałkę obok ceny.

 

cena

 

Z paska fitrowania możesz wyodrebnić to co Cię akurat interesuje. np wyjazd z danego miasta, wyzywienie, datę wyjazdu itd

jak rezerwować filtrowanie oferty

 

Następnie wybierz termin 

 

termin

 

Zobaczysz krótkie podsumowanie oferty, a w celu dalszej rezerwacji kliknij dalej.

 

cena dalej

 

Dokonaj wstępnej rezerwacji, podając  dane osób które będą uczestniczyć w wyjeździe. Imiona, nazwiska, daty urodzenia, adres kontaktowy do osoby dokonującej rezerwacji oraz nr telefonu i adres email. Następnie potwierdź warunki rezerwacji i wyślij zgłoszenie.

 

rezerwacja

rezerwacja1

 


W razie problemów ze znalezieniem oferty

Linia

W razie problemów ze znalezieniem oferty prosimy o kontakt z naszymi konsultantami z Działu Rezerwacji.


Infolinia: (12) 341 52 02   

pon. -  sob. 10.00-20.00  niedz. 10.00-17.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultant skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów związanych z rezerwacją wybranej przez Państwa wycieczki, sprawdzi dostępność miejsc i potwierdzi kalkulację.

 

KROK DRUGI

Potwierdzenie dostępności miejsc 

Linia

Konsultant sprawdzi rezerwację i prześle potwierdzenie złożenia zamówienia na wskazany adres e-mail. Dokumenty rezerwacji: umowę, warunki uczestnictwa, warunki ewentualnych promocji oraz oświadczenie klienta, należy podpisać imieniem oraz nazwiskiem i odesłać faxem pod nr 12 341 52 02 lub zeskanować i odesłać na adres e-mail podany przez Konsultanta.


W razie zaistnienia możliwości dokonania rezerwacji wstępnej, Konsultant jej, a o szczegółach poinformuje Państwa e-mailem.

Wraz z przesyłanymi dokumentami prosimy o przesłanie również potwierdzenia dokonania przelewu tytułem rezerwacji będącego podstawą jej potwierdzenia w systemie rezerwacyjnym Organizatora.


Płatność

Linia

O warunkach i terminach kolejnych wpłat zostaną Państwo poinformowani przez Konsultanta. Informacje te można również znaleźć na przesłanym do podpisania oświadczeniu klienta.


Formy płatności:

Linia


Przelew
Agencja Turystyczna SUN&SAND TRAVEL
Ul Mackiewicza 25/13, 31-214 Kraków

Idea Bank
Nr konta: 64 1950 0001 2006 5577 3994 0002

Gotówka

Agencja Turystyczna SUN&SAND TRAVEL
Ul Mackiewicza 17, 31-214 Kraków
(na parterze)

Poniedziałek – Sobota 10:00 – 20:00
Niedziela : 10:00- 17:00

 


KROK TRZECI

Po otrzymaniu wpłaty / potwierdzenia dokonania przelewu:

Linia

Konsultant potwierdza rezerwację miejsc w systemie organizatora i przesyła potwierdzenie uczestnictwa w imprezie.
Otrzymane dokumenty należy wydrukować i zgłosić się z nimi na lotnisko w dniu wylotu. W zależności od Organizatora odprawa może odbywać się bez biletowo – wszystkie dokumenty dostarcza Konsultant do wydrukowania lub z udziałem przedstawiciela Organizatora: we wskazanym miejscu na lotnisku otrzymacie Państwo pozostałe dokumenty – vouchery, bilety itd.
.
Promocje

Linia

Będąc naszym klientem masz prawo do udziału w organizowanych przez nasze biuro akcjach promocyjnych zgodnie z ich regulaminem zamieszczonym na stronie www.sunnsand.pl
Chęć udziału w promocji należy zgłosić w chwili dokonywania rezerwacji


Dokumenty podróży

Linia

Warunkiem otrzymania dokumentów podróży na lotnisku jest dokonanie pełnej wpłaty za zamówione świadczenia przed wylotem. Za wpłatę uznaje się datę otrzymania kwoty przelewu na konto.


Na dzień przed wylotem nasz Konsultant potwierdzi Państwu ostateczne godziny wylotu :
W razie braku kontaktu prosimy o kontakt pod nr:


(12) 341 52 02 lub 509 616 940

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KROK CZWARTY

Pakowanie walizek

Linia

pakowanie

Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!  Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym call center numer podany w zakładce  Kontakt. 

 

 

Uwaga:

Linia

Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Szanowni Klienci, mają Państwo możliwość rezerwacji ofert przez Internet oraz telefonicznie. Przy wybraniu opcji telefonicznej prosimy o podanie naszemu konsultantowi Państwa preferencji.


Informacje dodatkowe

Linia

Warunki anulacji, rezygnacji czy zmian określone są przez organizatora wyjazdu w warunkach uczestnictwa

Państwa dane osobowe są objęte Ustawą z dnia 29.08.97. o ochronie danych osobowych, która zobowiązuje do nie udostępniania ich osobom trzecim

 

 

 

 

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych