6 powodów dla których warto z nami podróżować?

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

1. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY. 

Za rezerwowane za pośrednictwem SUN&SAND TRAVEL wycieczki zapłacsz dokładnie tyle ile u Organizatora. gwarancja ceny

Oferujemy nasze wycieczki dokładnie w takich samych cenach co organizatorzy. Jeśli po dokonaniu rezerwacji okaże się że, Twoją wycieczkę możesz zarezerwować w innym biurze taniej, oddamy Ci różnicę w cenie i dodatkowo jako rekompensatę otrzymasz od nas prezent. Skontaktuj się z nami i zgłoś taką mozliwość odpowiednio ją dokumentując ze wskazaniem gdzie dokładnie można dokonać tanszego zakupu. 

Za taką samą wycieczke rozumiemy ofertę tego samego organizatora, możliwą do zakupienia w tym samym dniu co została dokonana Twoja rezerwacja, na takich samych warunkach, o takim samym numerze katalogowym, zgodną co do linii lotniczej, miejsca wylotu, czasu trwania, wybranego zakresu świadczeń (ubezpieczenia, rodzaj pokoju, rodzauj i wariantu wyżywienie), rezerwowaną na podstawie tych samych (w danym czasie obowiązywania) warunków promocyjnych (komunikatu organizatora). Jednymi słowy musi to być identyczna oferta z zarezerwowaną.  Dostarcz nam  dowód wystawiony przez inne biuro podróży świadczacy, że można w nim dokonać identycznej  rezerwacji jak Twoja za niższa kwotę.

 

2. NAJLEPSZE HOTELE 4* 

Polecamy tylko sprawdzone oferty. Głownie są to hotele które sami mieliśmy okazję odwiedzać, wiemy co dany hotel oferuje, czego możemy się spodziewać na miejscu. 

biuro podróży kraków z doświadczeniemJesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, posiadamy wieloletnie doświadczenie i potrafimy dobrać ofertę do Twoich potrzeb. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w biurach podróży. Doskonale znają proponowane destynacje, wielokrotnie odwiedzali te miejsca i potrafią doradzić w oparciu o własne doświadczenia a nie tylko dane z katalogów. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i wyjazdach studyjnych.

 

 3. TYLKO SPRAWDZONE BIURA

kontrola1Współpracujemy tylko z pewnymi i sprawdzonymi burami podróży.  Nie współpracujemy ze wszystkimi biurami. W swojej ofercie mamy wybrane, sprawdzone przez nas i dobrze oceniane przez naszych klientów biura Dla nas ważne jest aby Klient był w centrum uwagi nie tylko w chwili zakupu „wycieczki”, ale również podczas całego wyjazdu. Ponad 90% naszych klientów wraca  do nas po następną wycieczkę lub poleca nas znajomym. W dalszym ciągu rozwijamy naszą sprzedaż o kolejne kanały dystrybucji. 

 

4. POMAGAMY W TRANSFERACH "na  i z " LOTNISKA 

transferyDokonując u nas rezerwacji możesz zakupić lub otrzymać (w zależności od promocji) darmowy parking przy lotnisku  Dla nie posiadających własnego środka transportu oferujemy pomoc przy organizacji transferu na i z lotnska. Transfery odbywaja sie juz od 2 osób, kierowca odbiera Państwa spod domu (tak jak taksówka). UWAGA! dla rezerwacji za minimum 6000 zł z wylotem z Krakowa TRANSFER NA LOTNISKO W KRAKOW - BALICE  GRATIS!  (dla max 4 osoby + bagaże / rezerwacje). O szczegóły zapytaj  przy rezerwacji.

 

 

5. BEZPIECZNE REZERWACJE

img bezpieczenstwoKażdą rezerwację obsługujemy od A-Z.  Dbamy o to abyś miał jak dostać się na lotnisko i  z niego wrócić. Zawsze Informujemy o wszelkich zmianach jakie przekazuje nam organizator a w dniu poprzedzającym wyjazd potwierdzamy godzinę wylotu. Doradzamy co warto na miejscu zobaczyć. Pracujemy 7 dni w tygodniu, Możesz łatwo do nas trafić i dogodnie zaparkować. Przyjmujemy płatności gotówką w biurze, lub przelewem na konto. W niektórych przypadkach możesz również wpłacać bezpośrednio na konto organizatora jeśli uważasz że będzie to bezpieczniejsze dla Ciebie.

 

6. PROMOCJE

 - PARKING GRATIS

 - TRANSFER GRATIS

 - POLECASZ - ZYSKUJESZ

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych