WAKACJE DLA RODZIN

dla rodzin1

 

Wakacje z dziećmi pełne atrakcji dla każdego. Planując wakacje z dziećmi najczęściej wybieramy hotele blisko plaży, z dodatkową infrastrukturą ze wzgledu właśnie na dzieci.Pakiety dodatkowych zajęć i animacji, oraz wyzywienie w opcji all inclusive. Są to zazwyczaj hotele gdzie organizatorzy lokują swoje tzw kluby wakacyjne.np Delfinki, Family Cluby, Orange Club itd. Każdy z organizatorów w hotelu uznawanym za najbardziej przyjazny dzieciom, rodzinom stara się zapewnić dodatkowe animacje i zajęcia. Wszystko to ma na celu umożliwienie jak najlepszego spędzenia czasu z włąsną rodziną, a  naszym pociechom danie mozliwości dodatkowych atrakcji w czasie kiedy my wypoczywamy przy basenie czy na plaży.

Poniżej zamieszcaamy odnośniki do specjalnych ofert hoteli klubowych poszczególnych organizatorów. Zwracamy również uwagę na szybko wyczerpujące się miejsca w tych najlepszych i zachęcamy do wczesnej rezerwacji.

Pakiety rodzinne to również atrakcyjne ceny dla naszych dzieci. W wielu przypadkach płacą one tylko i wyłacznie za przelot i ubezpieczenie, a pobyt w hotelu mają gratiś.

 

Jesteś zainteresowany wakacjami dla swojej rodziny? Napisz czego oczekujesz, a my znajdziemu najlepszą dla Ciebie ofertę  

zapytaj-o-oferte1

 

 

 

OFERTY WYJAZDÓW DLA RODZIN.

Brak ofert !

KLUBY DLA NAJMŁODSZYCH I NIE TYLKO

 

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych