WAKACJE DLA CIEKAWYCH ŚWIATA

 wypoczynek i zwiedzanie

 

Wakacje dla ciekawych świata to głównie propozycja połaczenia wypoczynku i zwiedzania lub pobytu podczas 14 dniowego wypoczynku w dwuch różnych hotelach np na dwuch wyspach lub dwuch częściach jednej wyspy. Wypoczynek + zwiedzanie to doskonała propozycja dla osób lubiacych zwiedzać a po intensywnym zwiedzaniu kolejny tydzień poświęcić na wypoczynek. Najczęściej wybierane tego typu oferty to wyjazdy do Grecji jak i Egiptu ( rejsy po Nilu z wypoczynkiem), do Maroka (program objazdowy CESARSKIE MIASTA  + wypoczynek w Agadirze)

Opcja 7+7 to propozycja dla tych co chcą więcej zobaczyć samemu. Pierwszy tydzień spędzaja na danej wyspie, części wyspy gdzie biorac udział w wycieczkach fakultatywnych lub wypozyczając samochód samemu poznają wybrane miejsce, ludność, zwyczaje. Nastepnie po tygodniu przenoszą się w inne miejsce i je poznają. sami decydują co gdzie robią. Hotel zpewnia im spanie wyżywienie, pomoc rezydenta w organizacji wolnego czasu. 

Jest to najlepsza propozycja dla ciekawych świeta nie tylko tego z folderów biur podróży. Podróżyjąc samemu wypożyczoneym samochodem czy skuterem mozna się "zgubić" w pozytywnym tego słowa zanczeniu i odkruwać uroki miejsca w którym się wypoczywa inne od tych tzw komercyjnych nastawionych na typowego turystę.

 

Jesteś ciekawym świata? Napisz czego oczekujesz, a my znajdziemu najlepszą dla Ciebie ofertę  

zapytaj-o-oferte1

 

 

 Oferty wypoczynek + zwiedzanie, oraz 7+7

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Sfinks - program z rejsem po Nilu [HRG]

  Egipt /  Wyc. Objazdowe /  Wyc. objazdowe

  Cena za os. 2799 PLN Suma: 5598 PLN

 • Egipt HRG - Rejs po Nilu 5*

  Egipt /  Wyc. Objazdowe /  Wyc. objazdowe

  Cena za os. 2949 PLN Suma: 5898 PLN

 • Sfinks - program z rejsem po Nilu [RMF]

  Egipt /  Wyc. Objazdowe /  Wyc. objazdowe

  Cena za os. 3199 PLN Suma: 6398 PLN

 • Egipt RMF - Rejs po Nilu 5*

  Egipt /  Wyc. Objazdowe /  Wyc. objazdowe

  Cena za os. 3249 PLN Suma: 6498 PLN

 • Afrykański Express

  Republika Południowej Afryki /  Wyc. Objazdowe /  Wyc. objazdowe

  Cena za os. 6929 PLN Suma: 13858 PLN

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych