WAKACJE ALL INCLUSIVE

all inc 1

 

Wakacje all inclusive - jedna z najczęsiej wybieranych opcji wśród kupowanych ofert. I nie ma sie co dziwić - jedna z najwygodniejszych opcji, ceniona głownie przez osoby chcące wypoczywać w jednym miejscu - na terenie hotelu czy też plaży hotelowej. Opcja ta gwarantyje nam wyżywienie w postaci śniadań, obiadów kolacji, przekąsek między posiłkami oraz lokalnych napoi alkoholowych i bezalkoholowych. - wszystko bez ograniczeń. W niektórych hotelach dodatkowo jest ona wzbogazana np o impotrowane napoje, wizyty w restauracjach ala carte (czyli zamawamy dania z karty, a nie w formie bufetu), dodatkowych świadczeń typu masaże, wizyty w spa, udział w kursach itd.

Wybierając wakacje all incusive płacimy raz przy zakupie za wszystko i korzystamy do woli. Jest to bardzo wygodne rozwiąznie jak już wcześniej wspomniano dla osób praktykujących stały wypoczynek. Bardzo częst również opcję tą wybierają rodziny  z dzićmi.

Reasumująć - wkakacje ALL INCLUSIVE to:

 - Gwarancja luksusu od rana do nocy

 - pełen pakiet usług w jednej cenie (płacimy raz przy zakupie)

 - nielimitowany dostęp do barów, restauracji przez cały czas pobytu

 - pakiety dodatkowych usług w opcjach Ultra i Premium all inclusive

 

Poniżej zamieszczamy specjalnie wyselekcjonowane, sprawdzone  hotele w opcji wakacje all inclusive 

 

Jesteś zainteresowany wakacjami all inclusive? Napisz czego oczekujesz, a my znajdziemu najlepszą dla Ciebie ofertę  

zapytaj-o-oferte1

 

 

 

Brak ofert !

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych