Last minute – wypocznij i zapłać mniej za wymarzone wakacje!

wczasy i wycieczki Last Minute

W biurach turystycznych klienci mogą spotkać się często z wakacjami last minute, które pozwalają na nabycie wczasów w nieraz znacznie niższej cenie niż w zwykłej ofercie. Teraz wielu z nas wybiera szczególnie te wycieczki, chcąc zaoszczędzić i zwiedzić wiele wyjątkowych zakątków na całym świecie. Czym dokładnie charakteryzuje się oferta last minute i do kogo jest ona skierowana? Zapraszamy do skorzystania z naszego krótkiego przewodnika.

Oszczędzaj na wczasach!

Dla wielu osób wyjazd na zagraniczne wczasy, na przykład do popularnych greckich, egipskich czy tureckich kurortów turystycznych jest dużym wydatkiem. Szukamy jak najniższych cen, ale jednocześnie wysokiego komfortu wypoczynku. W te zapotrzebowanie idealnie wpisują się wycieczki last minute, czyli wycieczki na ostatnią chwilę. 

To oferta, która pojawia się wtedy, gdy termin turnusu jest już bliski, ale organizatorowi nie udało się jeszcze zebrać pełnej grupy. Dlatego cena wyjazdu jest obniżana, aby przyciągnąć więcej turystów. Gdzie jest haczyk? W terminie – zwykle wylot następuje od kilku dni do miesiąca, dlatego oferty last minute są przeznaczone głównie dla tych osób, które mogą pozwolić sobie na szybkie zorganizowanie urlopu i wyjazd. Na ogół wycieczki tego typu dotyczą także popularnych kierunków turystycznych, niemniej można też od czasu do czasu natknąć się na te prowadzące do mało znanych i intrygujących zakątków. 

Ile możesz oszczędzić?

Ceny wycieczek last minute są różnorodne i często maleją wtedy, gdy czasu do wylotu jest coraz mniej. Standardowa obniżka wynosi około 20%, ale można też upolować wczasy all inclusive kosztujące nawet o połowę mniej niż katalogowa cena. Dużo interesujących ofert jest dostępnych w Internecie i to tutaj można także upolować świetne ceny, żeby za wymarzoną wycieczkę z wszystkimi atrakcjami zapłacić niewiele.

Dlatego jeżeli doceniasz obniżki i przygotowanie się do wycieczki w niedługim czasie nie jest dla Ciebie problemem, szukaj okazji last minute – dzięki nim możesz zwiedzić świat naprawdę bardzo tanio!

Więcej ofert LAST MINUTE

 • Metropolitan Playa Hotel

  Hiszpania /  Majorka /  Playa de Palma

  Cena za os. 476 PLN Suma: 952 PLN

 • Don Miguel Playa Hotel

  Hiszpania /  Majorka /  Playa de Palma

  Cena za os. 487 PLN Suma: 974 PLN

 • Vistasol Apartments

  Hiszpania /  Majorka /  Magaluf

  Cena za os. 488 PLN Suma: 976 PLN

 • Beverly Playa Hotel

  Hiszpania /  Majorka /  Paguera

  Cena za os. 498 PLN Suma: 996 PLN

 • MLL Caribbean Bay Hotel

  Hiszpania /  Majorka /  El Arenal

  Cena za os. 508 PLN Suma: 1016 PLN

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych