FIRST MINUTE 2016a

 

OFERTY FIRST MINUTE

Co to takiego "first minute"? Najprościej tłumacząc oferty first minute to oferty wyjazdów wakacyjnych oferowane już jesienią na kolejny rok. Niektórzy twierdzą że to to samo co last minute tyle że pół roku wcześcniej. Było by tak gdyby brać pod uwagę tylko cenę. Na ogół jest ona zblizona do tej z przed wyjazdu. Nie zawsze jednak tak jest o czym można się było już wielokrotnie przekonać. Zasadniczą róźnicą między tymi ofertami jest to, że oferty first minute charakteryzuje jeszcze kilka innych rzeczy.

Na ogół tuż przed wyjazdem  wybieramy oferty hoteli które już zostały, nikt ich nie kupił. Te najlepsze o najlepszej renomie zazwyczaj są już wyprzedane. Wiec jeśli wypatrzyliśmy sobie wczesniej jakiś hotel a go nie było a np wszyscy go zachwalają, polecają to mamy jedyną okazjęgo zarezerwować go w ofercie first minute.

Wyjazdy ofert first minute są sprzedawane z przeceną nawet - 30% do 40%  lub jeszcze inaczej w zależności od organizatora. I tak tez jest jeśli przyrównamy je do cen katalogowych.  Dlatego jest to kolejny powód aby się zdecydować na  taką ofertę.

Rezerwując wcześniej nie musimy wpłacać całej kwoty. Proszą Nas o wpłatę od kilkuset złotych do 10%ł w chwili podpisywnaia umowy. Dopłata do  około 30% następuje  po jakimś czasie, a do całości na około 30 dni przed wyjazdem.

To na co warto również zwrócić uwagę przy ofertach first minute to dodatki. Im więcej oferują tym lepiej, a najczęściej są to rzeczy za które w przypadku późniejszej rezerwacji musielibyśmy dodatkowo płacić. I tak napewno zwrócić uwagę na:

 - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dodawane GRATIS

 - różnego rodzaju gwarancje:

 • niezmieności ceny ( to na wypadek zmiany kursu walut, kosztów paliwa, w przypadku ich wystapienia i podnoszenia cen przez organizatora my juz nie dopłacimy),
 • najniższej ceny (tzn że w ofercie tego organizatora nie bedzie na dany hotel juz niższej ceny),
 • gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji czy tez anulacji (tak jak zawsze trzeba tutaj sprawdzić dokładnie zapisy promocji, w jakim czasie to obowiązuje i pamiętać że dotyczy to opłaty za sam fakt zmiany ale róznice w cenie między ceną zakupu, a aktualną pewnie pokryjemy

 - GRATIS wycieczki fakuttatywne dla dzieci, a czasem nawet dorosłych lub zniżki na niektóre.

 - GRATIS pobyt dziecka lub dzieci w określonym wieku. Zapłacimy tylko za przelot

Biorąc pod uwagę całą gamę dodatkowych rzezczy które nam są proponowane przy wcześniejszej rezerwacji warto zastanowić się i rozważyć zakup wakacji w ofercie first minute. Skoro i  tak i tak co roku gdzieś jedziemy czegoś szukamy to czemu nie zyskać i załatwić to wczesniej.

W dalszej części zamieszczamy aktualne promocje  Wakacje 2015  - Top Oferty naszych sprawdzonych organizatorów, a poniżej już dostępne oferty.  

 

Nie chcesz sam szukać? Napisz czego oczekujesz, a my znajdziemu najlepszą dla Ciebie ofertę  

zapytaj-o-oferte1

 

 

 

 NASI PARTNERZY:

 Oferty first minute biura Net Holiday. Zapraszamy do rezerwacji

 NET club 1

Jesli chcesz dostac indywidualną ofertę dla siebie  napisz to nas:

wyslij-zapytanie-btn

Najlepsze oferty na wakacje 2016

 baner sunfun 2016

 

Dziecko już od 695 zł

Wycieczki fakultatywne GRATIS!

do 28.02.2016 możliwość doonywania zmian GRATIS

 

 

 Ofert first minute z biura Sun&Fun Holidays, Zapraszamy do rezerwacji

GRECOS HOLIDAY FIRST MINUTE

Sprzedaż oferty Grecja FIRST MINUTE wakacje 2019 w Grecos Holiday już ruszyła. Miejsca w najlepszych hotelach są już rezerwowane. Szczegóły ofert zamieszczamy na poniższej grafice. Nie mniej jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na bardzo bogatą ofertę dodatków GRATIS jakie oferuje nam organizator (gwarancje ubezpieczenia itd.)

 grecos first 2019-1

 

 

 

 

 

Kilka faktów dla których warto zarezerwować wakacje z oferty biura GRECOS HOLIDAY 

 • do tej pory z oferty tego organizatora wybrało już ponad 300 000 osób
 • W 2015 roku tylko w naszym biurze (SUN&SAND TRAVEL) ofertę tego biura wybierało 60% wszystkich klientów.
 • Grecos współpracuje między innymi z najlepszymi sieciami w Grecji takimi jak Aquis Hotels i Mitsis, posiada przeszkolonych animatorów, lata sprawdzonymi samolotami z większości miast w Polsce
 • Posiada wysoką gwarancję ubezpieczeniową (ponad 40 000 000 zł)

 

 

Oferty Grecja - First Minute. Zapraszamy do rezerwacji Wakacji 2019 - Top Oferty.

Zarezerwuj już teraz:

 • Aparthotel Akrotiri

  Grecja /  Kefalonia /  Chavriata

  Cena za os. 1305 PLN Suma: 2610 PLN

 • Aparthotel Thalero

  Grecja /  Lefkada /  Lygia

  Cena za os. 1440 PLN Suma: 2880 PLN

 • Hotel Livadaki Village

  Grecja /  Kefalonia /  Skala

  Cena za os. 1445 PLN Suma: 2890 PLN

 • Hotel Tara Beach

  Grecja /  Kefalonia /  Skala

  Cena za os. 1450 PLN Suma: 2900 PLN

 • Aparthotel Islands View (ex Panos)

  Grecja /  Lefkada /  Nidri

  Cena za os. 1450 PLN Suma: 2900 PLN

 Aby wybrać hotel i termin skorzystaj z wyszukiwarki. Więcej ofert kliknij dalej.

button dalej

 zapytaj-o-oferte1

 

Specjalna oferta dla rodzin z dziećmi - Hotele  z Klubem DELFINKI  - lista hoteli poniżej

baner delfinki podstrona

 Klub delfinki to udane wakacje dla najmłodszych.

Jest to propozycja biura Grecos, która powstała w opadciu o wieloletnie doświadczenie i obserwacje jak wypoczywaja dzieci a jak dorośli. Wakacje z klubem Delfinki to dla najmłodszych ciągły ruch i nieustanna zabawa, a dla rodziców chwila wytchnienia. 

 

 

 

 

 

 

 

Written by Published in First minute

Wyszukaj podróż

+Opcje dodatkowe

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych