Tajlandia Tajlandia Tajlandia

Na urlop do egzotycznej Tajlandii

To tutaj coraz więcej osób wybiera się na wczasy, które ze wszech miar są niezwykłe – wycieczka last minute Tajlandia potrafi zachwycić i jeżeli ma się tylko okazję zobaczyć ten kawałek Azji, nie warto zwlekać! Tajlandia to unikatowa mieszanka, dlatego w tym kraju każdy znajdzie coś interesującego w sam raz dla siebie. Czekają między innymi rajskie plaże, wyjątkowe zabytki, bogata historia, wyśmienite dania lokalne, egzotyczne widoki i przyroda, a także inna kultura – w efekcie wypoczynek tutaj jest zawsze niezapomniany!

 

Tajlandia jest zlokalizowana w południowo-wschodniej części Azji. To państwo o wielowiekowej tradycji, w którym na każdym kroku można natknąć się na tego świadectwa. Egzotyczna kultura, setki świątyń, pradawne miasta czy tropikalna przyroda sprawiają, że wycieczka właśnie w tym kierunku będzie na pewno obfitowała w wiele przygód i przeżyć. Wszystkiemu towarzyszy ciepły klimat – Tajlandia dzięki niemu na pewno przypadnie do gustu tym osobom, które nie wyobrażają sobie wczasów bez słońca!

Co czeka w Tajlandii?

Wczasy last minute Tajlandia to różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu – każdy może zaprojektować je tak, aby być z nich w całości zadowolonym. Turystów głównie przyciąga orientalne piękno plaż, turkusowe wody i rafy koralowe, dlatego wypoczynek należy tutaj zawsze do udanych. Poza nabrzeżem można zwiedzić liczne wspaniałe miasta i miasteczka, wybrać się na przejażdżkę słoniem czy też poświęcić swój czas na ekscytujący trekking. Wśród najbardziej popularnych miejscowości turystycznych wymienić trzeba między innymi wyspy Phuket, Koh Samui, miejscowości Khao Lak, Krabi, Railay czy Pattaya. 

Nie można także zapomnieć o odwiedzeniu Bangkoku, który zachwyca wielowiekowymi zabytkami będącymi najlepszym poświadczeniem bogactwa tamtejszej kultury. To tutaj tradycyjne świątynie mieszają się z nowoczesną zabudową, tworząc niezwykłe widoki. 

Jeżeli poszukuje się wyjątkowego miejsca na wypoczynek o egzotycznym charakterze, wtedy last minute Tajlandia będą kapitalnym rozwiązaniem – warto tu pojechać i zobaczyć najpiękniejsze zakątki Azji! 

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Cha-Da Hotel

  Tajlandia /  Bangkok /  Bangkok

  Cena za os. 2980 PLN Suma: 5960 PLN

 • Palazzo Hotel

  Tajlandia /  Bangkok /  Bangkok

  Cena za os. 2980 PLN Suma: 5960 PLN

 • Narai

  Tajlandia /  Bangkok /  Bangkok

  Cena za os. 3033 PLN Suma: 6066 PLN

 • Royal Benja Hotel

  Tajlandia /  Bangkok /  Bangkok

  Cena za os. 3197 PLN Suma: 6394 PLN

 • Century Park

  Tajlandia /  Bangkok /  Bangkok

  Cena za os. 3218 PLN Suma: 6436 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Citymax Hotel Bur Dubai

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 966 PLN Suma: 1932 PLN

 • Reflections Hotel Dubai

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 989 PLN Suma: 1978 PLN

 • Arabian Park Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1020 PLN Suma: 2040 PLN

 • Landmark Summit Hotel (ex:Summit Hotel)

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1032 PLN Suma: 2064 PLN

 • Landmark Hotel Riqqa

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1032 PLN Suma: 2064 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych