Sri Lanka Sri Lanka Sri Lanka

Egzotyczny Cejlon i Sri Lanka

Wyjazd tutaj powinien zadowolić tych, którzy doceniają egzotykę i jednocześnie szukają miejsca do wypoczynku – z tego właśnie powodu wycieczki last minute Sri Lanka są tak bardzo popularne. Wyjazd na Cejlon to zawsze gwarancja niezapomnianych przygód, dlatego jeżeli planuje się swoje wczasy z dala od Europy, na pewno warto ten zakątek wziąć pod uwagę. Na każdego turystę czeka tutaj mnóstwo urokliwych zakątków o orientalnym smaku, doborowa pogoda i wyśmienita kuchnia.

Warto spróbować, bo Sri Lanka to miejsce, które należy do jednych z najpiękniejszych!

Sri Lanka położona jest na wyspie Cejlon oraz na mniejszych okolicznych wyspach. Od Półwyspu Indyjskiego jest ona oddzielona cieśniną Palk. Przez dość długi okres państwo pogrążone było w walkach, dopiero od niedawna rozbudowuje się i zaprasza turystów do luksusowych ośrodków turystycznych, ale zawsze znajdzie się też coś dla tych, którzy chcą poznać kraj od podszewki. 

Co warto zobaczyć na Sri Lance?

W kraju czeka dużo różnorodnych zabytków, które związane są z jego historią. Najwięcej z nich zlokalizowanych jest w tak zwanym Trójkącie Kulturalnym. Tworzą go trzy dawne stolice Sri Lanki, a mianowicie Kanda, Anuradhapura i Polonnaruwa. Również zaliczane są tutaj dwa inne miasta Dambulla oraz Sigiriya, które też wyróżniają się wyśmienitymi widokami i egzotyką – na szczególną uwagę zasługują tamtejsze świątynie i wielowiekowe zabudowania pokazujące potęgę tamtejszych władców. 

Jeżeli poszukuje się głównie wypoczynku, wtedy zapraszają liczne piaszczyste plaże Sri Lanki. Do najbardziej popularnych zakątków należą Tangalle, Mirissa, Uppuvela czy Nilaveli. Także panują tam świetne warunki do surfingu oraz nurkowania. Wycieczki last minute Sri Lanka przyciągają miłośników rafy koralowej – najlepiej zachowana znajduje się przy wyspie Pigeon Island. Na terenie całej wyspy znajduje się też dużo parków narodowych, w których można oglądać dzikie słonie i lamparty. Warto też odwiedzić znane z plantacji herbaty Hill Country.

Zatem wypoczynek oferowany przez wczasy last minute Sri Lanka powinien zadowolić każdego, kto chciałby poznać egzotyczny zakątek, który na zawsze swoim pięknem zapadnie w pamięć!

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Taprobana

  Sri Lanka /  Zachodnia Prowincja /  Wadduwa

  Cena za os. 1672 PLN Suma: 3344 PLN

 • Hikka Tranz by Cinnamon

  Sri Lanka /  Południowa Prowincja /  Hikkaduwa

  Cena za os. 1823 PLN Suma: 3646 PLN

 • Eco-Hotel Ranweli Village

  Sri Lanka /  Zachodnia Prowincja /  Waikkal

  Cena za os. 1863 PLN Suma: 3726 PLN

 • Royal Palms

  Sri Lanka /  Zachodnia Prowincja /  Kalutara

  Cena za os. 1877 PLN Suma: 3754 PLN

 • Goldi Sands

  Sri Lanka /  Zachodnia Prowincja /  Negombo

  Cena za os. 1911 PLN Suma: 3822 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Citymax Hotel Bur Dubai

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 966 PLN Suma: 1932 PLN

 • Reflections Hotel Dubai

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 989 PLN Suma: 1978 PLN

 • Arabian Park Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1020 PLN Suma: 2040 PLN

 • Landmark Summit Hotel (ex:Summit Hotel)

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1032 PLN Suma: 2064 PLN

 • Landmark Hotel Riqqa

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubai Nord

  Cena za os. 1032 PLN Suma: 2064 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych