Seszele Seszele Seszele

Seszele – rajskie wyspy u wybrzeży Afryki

Niedaleko wybrzeży Afryki znajdują się malutkie wyspy, które na mapie są prawie niedostrzegalne – to jednak one z roku na rok przyciągają coraz więcej turystów poszukujących w katalogach biur podróży wycieczek last minute Seszele. To właśnie tutaj na każdego oczekują rajskie krajobrazy, wspaniała pogoda oraz wyśmienite lokalne jedzenie. Seszele w szczególności zachwycają swoim dziewiczym pięknem oraz obietnicą prawdziwego relaksu w jednym z najpiękniejszych zakątków na ziemi

– warto tu przybyć, aby przekonać się o tym samemu!

Seszele są lokalizowane na Ocenie Indyjskim około 1,6 tysiąca kilometrów od afrykańskiego wybrzeża oraz na północny-wschód od Madagaskaru. Na państwo składa się 115 różnorodnych wysp, z czego największą z nich jest Mahe, która wyróżnia się dużym powodzeniem wśród turystów ze względu na piękne plaże oraz jest także miejscem lokalizacji stolicy Victoria. To tutaj znajduje się te międzynarodowy port lotniczy. Inne duże wyspy to Praslin, Silhouette, La Digue i mnóstwo innych, z czego niektóre są niezamieszkałe lub mają swoich prywatnych właścicieli. 

Gdzie wypoczywać?

Gdy wybiera się wczasy last minute Seszele, warto nie tylko spędzać czas na jednej wyspie, ale poznać ich więcej, ponieważ każda ma coś ciekawego do zaoferowania. Wyjątkowa flora i fauna zasługuje na szczególną uwagę.

Plaż jest co niemiara – każda piękna, ponieważ składająca się z drobniutkiego piasku oraz oblewana przejrzystymi wodami morskimi, które zapraszają do pływania i nurkowania. Czekają zarówno takie luksusowe kurorty jak Saint Anne, na której to wyspie znajduje się tylko hotel, jak i można również wybrać coś mniej kosztownego, na przykład wypoczynek na Mahe, gdzie nie tylko będzie można całymi dniami wylegiwać się na plażach, ale także pozwiedzać, jeździć na rowerze, popływać łódką, skosztować licznych lokalnych potraw. 

 

Wybranie się na wycieczkę last minute Seszele to gwarancja wspaniałych wspomnień – na tych rajskich wyspach każdy może poczuć się tak, jakby zatrzymał się czas!

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Casadani Hotel

  Seszele /  Wyspa Mahe /  Mahé

  Cena za os. 4573 PLN Suma: 9146 PLN

 • Daniella's Bungalow

  Seszele /  Wyspa Mahe /  Bel Ombre

  Cena za os. 4958 PLN Suma: 9916 PLN

 • Bernique Guesthouse

  Seszele /  Wyspa La Digue /  La Digue

  Cena za os. 5047 PLN Suma: 10094 PLN

 • Villa Koket

  Seszele /  Wyspa Mahe /  Glacis

  Cena za os. 5225 PLN Suma: 10450 PLN

 • Le Relax Beach Resort

  Seszele /  Wyspa Praslin /  Grand' Anse

  Cena za os. 5423 PLN Suma: 10846 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Centro Al Manhal By Rotana

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2339 PLN Suma: 4678 PLN

 • Al Raha Beach Hotel

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2449 PLN Suma: 4898 PLN

 • Le Meridien Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Sheraton Abu Dhabi Hotel And Resort

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Citymax Sharjah

  Emiraty Arabskie /  Sharjah /  Szardża

  Cena za os. 2529 PLN Suma: 5058 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych